Komunie

Gdzie zorganizować Pierwszą Komunię Świętą w Pszczynie?

Przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej jest wielkim wydarzeniem dla dziecka i jego rodziców, którzy chcą uczcić ten dzień w sposób szczególny. Po oficjalnej części uroczystości w kościele, zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy w Pszczynie, gdzie możecie bawić się i świętować w gronie rodziny i przyjaciół.

Przyjęcie komunijne w murach średniowiecznego zamku zachwyci wszystkich uczestników uroczystości - bez względu na ich wiek. Perfekcyjna organizacja, wyborne jadło, klimatyczne wnętrza i moc unikalnych atrakcji sprawią, że Komunia Święta w Warowni stanie się niezapomnianym wydarzeniem dla dziecka, rodziców i wszystkich, przybyłych gości.
DLACZEGO WAROWNIA?
Zajmiemy się kompleksową organizacją komunii w Pszczynie. Skomponujemy menu komunijne zgodne z Waszymi życzeniami i zaplanujemy najwygodniejsze ułożenie stołów. Przygotujemy indywidualny scenariusz zabaw i animacji oraz udekorujemy salę. Nasi animatorzy zaopiekują się małymi gośćmi, podczas gdy dorośli będą mogli spokojnie cieszyć się tym wyjątkowym Świętem.

Zachęcamy do rezerwacji terminów na 2022 rok oraz lata kolejne. Impreza komunijna może polegać na rezerwacji stolika, sali lub całego obiektu na wyłączność.

Pierwsza Komunia Święta w Pszczynie - smak średniowiecznej przygody

• specjalne menu na komunię (rarytasy kuchni polskiej, włoskiej, litewskiej)
• moc atrakcji dla dzieci (m.in. unikalny plac zabaw, zajęcia plastyczne, animacje, gry i zabawy)
• opieka animatorów
• profesjonalna obsługa
• kameralna atmosfera
• trzy sale pełne średniowiecznych rekwizytów i dekoracji komunijnych
• możliwość zarezerwowania stolika, sali lub całego obiektu na wyłączność

Strategiczna lokalizacja - Warownia położona jest w kameralnym miejscu w Pszczynie, w otoczeniu lasu. Posiada dogodny dojazd od strony DK1.