Uwaga Dnia 30.09 (sobota) lokal objęty jest całkowitą rezerwacją.
Serdecznie zapraszamy w pozostałe dni!
GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-CZW: 12.00 - 21.00
PT: 12.00 - 22.00
SOB: 11.00 - 22.00
ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Imprezy w Warowni

Zobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend. Podczas imprezy czeka na Was moc atrakcji – niezależnie od wieku oraz wyborna uczta, podczas której zakosztujecie potraw ze Szlaku Kuchmistrzów (co miesiąc nowe dania!). W weekendy towarzyszy Wam zawsze fotograf nadworny, który uwiecznia każdą chwilę. Zabawy, w zależności od pory roku i rodzaju wydarzenia, odbywają się w murach zamku, na podgrodziu lub na Polu Bitewnym.

Aby przekroczyć bramy Warowni, należy dukata warownego przy wejściu kupić (10zł – do wykorzystania w restauracji). Dziatwy do lat 15 wchodzą bezpłatnie.mosz.png

Co miesiąc rozdajemy 10 dukatów w zabawie Dukaty za Zdjęcie. Jak wziąć udział? Wystarczy zrobić jedno zdjęcie, upamiętniające pobyt w Warowni i przysłać je do nas. Każde opublikujemy na naszej stronie i Facebooku, a 10 najzacniejszych nagrodzimy warownym dukatem.

Oprócz wydarzeń weekendowych, w Warowni odbywają się cyklicznie imprezy biletowane i biesiady. Wspólnie uczcimy Andrzejki, Mikołajki, Sylwestra i Bal Karnawałowy.

Organizujemy także eventy firmowe oraz imprezy okolicznościowe. Nasz zamek jest wymarzonym miejscem na wesele w Pszczynie. Posiadamy duże, przepięknie urządzone sale weselne. Ciekaw jesteś, jak zabawa podobała się innym gościom? Przeczytaj opinie o naszym lokalu, a jeśli już nas odwiedziłeś, koniecznie pozostaw swoją recenzję. 

W celu rezerwacji stolika na imprezę, skontaktuj się z nami.
 Zacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Plac zabaw

plac-zabaw.jpgWokół Warowni rozciąga się ogromny, średniowieczny plac zabaw - ulubione miejsce małych rycerzy i księżniczek.

Wesele w Warowni

Uczcij swój ślub w średniowiecznym zamku – w baśniowym lub tradycyjnym stylu. W Warowni Pszczyńskich Rycerzy spełnią się Twoje marzenia.

 

Wnętrza

wnetrza.jpgNa trzech kondygnacjach zamku mieszczą się trzy przestronne sale, których wystrój przenosi naszych Gości wprost do epoki Średniowiecza.