zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Sale w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Do dyspozycji naszych Gości pozostają trzy sale bankietowe, rozmieszczone na trzech kondygnacjach zamku w Pszczynie. Każda sala została urządzona w średniowiecznym stylu, aby jak najlepiej oddać klimat tamtejszej epoki i pozwolić naszym Gościom przenieść się w czasie. Sale są przestronne, zapewniając zarówno swobodną zabawę, jak i wygodę spożywania posiłków. Każdą salę możemy dostosować do potrzeb imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, bankietów oraz wesel. Układ stołów oraz dekorację zawsze ustalamy z Klientem indywidualnie. Dowiedz się więcej na temat organizacji wesel oraz imprez firmowych w Warowni.

Zobacz więcej zdjęć wnętrz Warowni!


Sala Mieszczańska

W przyziemiu warownego zamku znajduje się kameralna Sala Mieszczańska o powierzchni 130m2. Pomieści od 30 do 90 osób, w zależności od rozstawienia stołów. Goście mogą wybierać pomiędzy drewnianymi stolikami a dużymi, rodzinnymi lożami. Po Sali Mieszczańskiej niesie się aromat pieczonego chleba za sprawą oryginalnego pieca chlebowego, opalanego drewnem bukowym. Ciepłego klimatu w chłodne dni dodaje kominek. Z przyziemia najmłodsi Goście łatwo dostaną się na zewnętrzny plac zabaw.

Sala Rycerska

Na pierwszym piętrze Warowni ulokowano przestronną Salę Rycerską – największą spośród dostępnych w zamku. Liczy ona 200m2 i zmieści od 80 do nawet 150 osób. Duża przestrzeń pozwala na swobodny rozkład stołów, w zależności od upodobań, pozostawiając jednocześnie wystarczającą ilość miejsca na zabawy, pokazy i tańce. W sali znajduje się klimatyczny kominek oraz wiele średniowiecznych dekoracji i rekwizytów – w tym prawdziwe, rycerskie zbroje i tarcze. Dysponujemy stołami kwadratowymi oraz reprezentacyjnym stołem okrągłym.

Sala Książęca

Osadzone najwyżej, drugie piętro zamku skrywa urokliwą Salę Książęcą, nieco mniejszą od Sali Rycerskiej. Liczy ona 180m2 i jest w stanie przyjąć od 70 do 130 osób. Pozwala rozkoszować się nie tylko wybornymi potrawami, ale również wspaniałym widokiem na pszczyńskie lasy, otaczające Warownię. Średniowieczny wystrój, pełen rycerskich zbroi, tarcz, mieczy i innych rekwizytów sprawia, że Goście zapominają tu o rzeczywistości. W sali znajduje się klimatyczny kominek, który podgrzewa atmosferę w chłodniejsze dni.

Istnieje możliwość efektownego łączenia sal bankietowych I i II piętra, dzięki zastosowaniu ruchomej podłogi


Dodatkowe udogodnienia w każdej sali:

  • bar
  • klimatyzacja
  • sprzęt muzyczny i nagłośnienie
  • projektor

Rezerwacja sali/stolika

Chcesz zarezerwować stolik lub całą salę? Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz. W przypadku imprez biletowanych, zachęcamy do rezerwacji miejsc z wyprzedzeniem.

  
 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również