GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń stronę
Brak oceny

Raj i atrakcje dla dzieci

Do Warowni przybywają całe rodziny, aby przeżyć pełną atrakcji, iście średniowieczną przygodę! Animacje, pokazy, zabawy i konkursy odbywają się u nas przez cały rok, a w każdy weekend - inna impreza tematyczna. Odwiedzić nas możesz także ze swoją klasą i najlepszymi przyjaciółmi.

Miejsce przyjazne dzieciom

Miejsce przyjazne dzieciom

Warownia powstała z myślą o dziatwie i jej głodzie wielkiej przygody! Gdy Ty rozkoszujesz się królewskim jadłem, nasi animatorzy zapewniają unikalne i wartościowe atrakcje najmłodszym gościom. Ciebie również zapraszamy do wspólnej zabawy!


Animacje i imprezy dla dzieci

Animacje w salach zamku

W każdy weekend, w salach zamku organizujemy imprezy dla dzieci, inspirowane Średniowieczem oraz klasyką baśni i legend. To całodniowe wydarzenia, przepełnione pokazami, animacjami, zajęciami plastycznymi i warsztatami. W Warowni nauka łączy się z zabawą!


Raj dla dzieci

Plac zabaw i atrakcje w plenerze

W ciepłe dni, moc atrakcji czeka na podgrodziu Warowni, a podczas dużych imprez plenerowych – na Polu Bitewnym. Wokół całego zamku rozciąga się ogromny, średniowieczny plac zabaw z labiryntem, wieżyczkami, linami i huśtawkami. Śmiech tu nie cichnie!


Raj dla dzieci

Dziecięce menu

W Warowni, mali przybysze zasmakują w swoich ulubionych potrawach, które kuchmistrz przyrządza specjalnie z myślą o kulinarnych gustach dzieci. Wśród dań serwowanych w restauracji znajdziecie m.in. naleśniki Warownisia, rosołek małego kamrata czy rycerskie fileciki.


Raj dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Warownia to idealne miejsce na mapie Śląska, by uczcić urodziny lub inne święto, wyprawiając iście królewski kinderbal. Nasi animatorzy przygotowują indywidualne scenariusze imprez oraz prowadzą gry i zabawy, czuwając nad bezpieczeństwem małych gości.


Raj dla dzieci

Wycieczki z żywymi lekcjami historii

Twoje dziecko może przybyć do Warowni również ze swoim przedszkolem lub szkołą. Zapewniamy moc atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Podczas wycieczki, odbywają się interaktywne lekcje historii, przenoszące uczestników wprost do epoki Średniowiecza.


Gotowi na wielką, średniowieczną przygodę? Przybywajcie do Warowni całą rodziną!

Zobacz naszą galerię z ciekawych wydarzeń w Warowni!


Formularz kontaktowy

  
 Wysyłaj do mnie newsletter o promocjach i nowościach w Warowni
 

Wysyłając niniejszy formularz akceptujesz politykę prywatności
 

Zobacz również