GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Godziny otwarcia w dniach świątecznych:

  • 1 listopada: 12:00 - 18:00
  • 11 listopada: 11:00 - 20:00
  • 12 listopada: 11:00 - 20:00
  • 24 grudnia: nieczynne
  • 25 grudnia: nieczynne
  • 26 grudnia: 12:00 - 18:00
  • 31 grudnia: nieczynne (wieczorem Sylwester)
  • 1 stycznia: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń stronę
Brak oceny

Moc atrakcji i imprez

Niekończąca się zabawa

Niekończąca się zabawa

Przekraczając bramy Warowni, rzeczywistość zostawiasz daleko za sobą. Tutaj czas zatrzymał się wieki temu, a zabawa trwa bez końca - przez cały rok. Organizujemy rodzinne imprezy, wyprawiamy bale, gościmy firmy i spełniamy marzenia o ślubie z bajki. Niezależnie od tego, ile wiosen liczysz i co sprowadza Cię w nasze mury, w Warowni będziesz bawić się i ucztować od świtu do nocy!


Weekendowe imprezy rodzinne

Weekendowe imprezy rodzinne

W każdy weekend, w Warowni odbywają się imprezy dla dzieci, inspirowane epoką Średniowiecza, baśniami i legendami. To całodniowe wydarzenia, przepełnione pokazami, animacjami i innymi atrakcjami dla dzieci. Co tydzień, na Gości czeka inny temat przewodni i nowe przygody. W ciepłe dni, bawimy się także na podgrodziu zamku.


Imprezy letnie w plenerze

Imprezy letnie w plenerze

W sezonie letnim, moc atrakcji czeka na Polu Bitewnym, gdzie organizujemy cykl rodzinnych pikników plenerowych. Pole Bitewne to niemal 2 hektary malowniczego, zielonego terenu, położonego tuż przy zamku. Podczas imprez, odbywają się tu spektakularne walki rycerzy, pokazy tańca, animacje, konkursy i konkurencje, w których mogą brać udział całe rodziny.


Bale i biesiady dla dorosłych

Bale i biesiady dla dorosłych

By uczcić specjalne okazje, które tylko kilka razy w roku się zdarzają, wyprawiamy na zamku wielkie bale, pełne tematycznych atrakcji, tańców i królewskiego jadła. W Warowni spędzisz magiczne andrzejki, niezapomnianego sylwestra, huczny bal karnawałowy i romantyczne walentynki. Na białogłowy czeka Dzień Kobiet i jedyna taka impreza w Pszczynie – Babski Sabat!


Wesela i imprezy okolicznościowe

Wesela i imprezy okolicznościowe

Klimatyczny zamek w doskonałej lokalizacji i królewska kuchnia - Warownia to idealne miejsce na organizację bajkowego wesela, urodzin, komunii lub innego, wyjątkowego święta. Nasi animatorzy przygotowują indywidualne scenariusze wydarzeń oraz prowadzą zabawy dla Gości w każdym wieku. Impreza może odbyć się w murach zamku lub w plenerze.


Warownia dla biznesu

Warownia dla biznesu

W murach średniowiecznego zamku, każde spotkanie integracyjne nabiera unikalnej oprawy. Przygotowujemy dedykowane scenariusze i reżyserujemy imprezy w taki sposób, aby wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, wzmocnili relacje z firmą i osiągnęli pożądane cele. Organizujemy również pikniki firmowe. Wyzwań godnych prawdziwych rycerzy nie braknie na pewno!


Atrakcje codzienne

Atrakcje codzienne

Przybywając do nas w tygodniu, możesz cieszyć się znakomitym jadłem w wyjątkowym, relaksującym klimacie, który tworzą średniowieczne rekwizyty i rycerska obsługa. Po salach i podgrodziu przechadzają się dworzanie. Na dzieci czeka ogromny, średniowieczny plac zabaw, rozciągający się wokół całego zamku. Nudzić się u nas nie pozwolimy nikomu!


Gotowi na niezapomnianą zabawę w średniowiecznym klimacie?

Zobacz naszą galerię z ciekawych wydarzeń w Warowni!


Formularz kontaktowy

  
 Wysyłaj do mnie newsletter o promocjach i nowościach w Warowni

Zobacz również