zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Moc atrakcji i imprez

Niekończąca się zabawa

Niekończąca się zabawa

Przekraczając bramy Warowni, rzeczywistość zostawiasz daleko za sobą. Tutaj czas zatrzymał się wieki temu, a zabawa trwa bez końca - przez cały rok. Organizujemy rodzinne imprezy, wyprawiamy bale, gościmy firmy i spełniamy marzenia o ślubie z bajki. Niezależnie od tego, ile wiosen liczysz i co sprowadza Cię w nasze mury, w Warowni będziesz bawić się i ucztować od świtu do nocy!


Weekendowe imprezy rodzinne

Weekendowe imprezy rodzinne

W każdy weekend, w Warowni odbywają się imprezy dla dzieci, inspirowane epoką Średniowiecza, baśniami i legendami. To całodniowe wydarzenia, przepełnione pokazami, animacjami i innymi atrakcjami dla dzieci. Co tydzień, na Gości czeka inny temat przewodni i nowe przygody. W ciepłe dni, bawimy się także na podgrodziu zamku.


Imprezy letnie w plenerze

Imprezy letnie w plenerze

W sezonie letnim, moc atrakcji czeka na Polu Bitewnym, gdzie organizujemy cykl rodzinnych pikników plenerowych. Pole Bitewne to niemal 2 hektary malowniczego, zielonego terenu, położonego tuż przy zamku. Podczas imprez, odbywają się tu spektakularne walki rycerzy, pokazy tańca, animacje, konkursy i konkurencje, w których mogą brać udział całe rodziny.


Bale i biesiady dla dorosłych

Bale i biesiady dla dorosłych

By uczcić specjalne okazje, które tylko kilka razy w roku się zdarzają, wyprawiamy na zamku wielkie bale, pełne tematycznych atrakcji, tańców i królewskiego jadła. W Warowni spędzisz magiczne andrzejki, niezapomnianego sylwestra, huczny bal karnawałowy i romantyczne walentynki. Na białogłowy czeka Dzień Kobiet i jedyna taka impreza w Pszczynie – Babski Sabat!


Wesela i imprezy okolicznościowe

Wesela i imprezy okolicznościowe

Klimatyczny zamek w doskonałej lokalizacji i królewska kuchnia - Warownia to idealne miejsce na organizację bajkowego wesela, urodzin, komunii lub innego, wyjątkowego święta. Nasi animatorzy przygotowują indywidualne scenariusze wydarzeń oraz prowadzą zabawy dla Gości w każdym wieku. Impreza może odbyć się w murach zamku lub w plenerze.


Warownia dla biznesu

Warownia dla biznesu

W murach średniowiecznego zamku, każde spotkanie integracyjne nabiera unikalnej oprawy. Przygotowujemy dedykowane scenariusze i reżyserujemy imprezy w taki sposób, aby wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, wzmocnili relacje z firmą i osiągnęli pożądane cele. Organizujemy również pikniki firmowe. Wyzwań godnych prawdziwych rycerzy nie braknie na pewno!


Atrakcje codzienne

Atrakcje codzienne

Przybywając do nas w tygodniu, możesz cieszyć się znakomitym jadłem w wyjątkowym, relaksującym klimacie, który tworzą średniowieczne rekwizyty i rycerska obsługa. Po salach i podgrodziu przechadzają się dworzanie. Na dzieci czeka ogromny, średniowieczny plac zabaw, rozciągający się wokół całego zamku. Nudzić się u nas nie pozwolimy nikomu!


Walki rycerskie

Pokazy rycerskie

W Warowni nie mogło zabraknąć również prawdziwych pokazów walk rycerskich. Nasi dzielni wojowie mogą zaprezentować przed Tobą swoje umiejętności bojowe podczas każdego, organizowanego przez nas wydarzenia – pokazy rycerskie to doskonałe uzupełnienie przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych czy wesel w średniowiecznym klimacie.

Ponadto, latem na Polu Bitewnym organizujemy imprezy rycerskie, podczas których przyjrzysz się z bliska wiernie odwzorowanym, średniowiecznym turniejom czy inscenizacjom najsłynniejszych walk rycerskich w historii.


Gotowi na niezapomnianą zabawę w średniowiecznym klimacie?

Zobacz naszą galerię z ciekawych wydarzeń w Warowni!


Formularz kontaktowy

  
 Wysyłaj do mnie newsletter o promocjach i nowościach w Warowni
 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również