GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Media o Warowni

Portal onet.pl o Warowni Pszczyńskich RycerzyPortal Onet.pl o Warowni

Warownia Pszczyńskich Rycerzy została wyróżniona przez portal Onet.pl jako miejsce, które trzeba odwiedzić podczas pobytu w Pszczynie. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu tutaj.


zamki-polski.jpgWarownia na stronie "Zamki Polski"

Warownia pokazana została też na stronie poświęconej zamkom i ich ruinom. Zapraszamy do oglądania, a jakże!


warownia-media.jpgPortal pless.pl i UM w Pszczynie o wsparciu dla Przystani

O przekazaniu ponad 5000zł dla pszczyńskiego Domu Dziecka, pisze portal pless.pl oraz Urząd Miejski w Pszczynie. Czek został wręczony przez delegację Włodarza Warowni Pani Elżbiecie Moskal - Dyrektor Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie. Spotkanie zorganizował Pan Dariusz Skrobol, Burmistrz Pszczyny.


warownia-kartka-wielkanocna.jpgPortal Babskie Bielsko o akcji charytatywnej Warowni

Przed Wielkanocą 2014r., zorganizowaliśmy konkurs plastyczny pt. "Zaprojektuj wielkanocną kartkę z historią". W wyniku sprzedaży zwycięskich prac, udało się zebrać ponad 5000zł dla Domu Dziecka w Pszczynie. Zobaczcie, co o akcji napisał portal Babskie Bielsko.


raczka-gotuje.jpgRączka Gotuje w Warowni!

26.07.2012 w naszej Warowni zagościł jegomość Remigiusz Rączka we własnej osobie! Jadło zaiste ugotował smakowite... Obejrzeć to wydarzenie można tutaj. Nie wahajcie się!

 


dziennik-zachodni.jpgWarownia w Dzienniku Zachodnim

Warownia Pszczyńskich Rycerzy jest na zacnym szlaku  "Śląskie Smaki" - poczytać o tym więcej można w Dzienniku Zachodnim. Zapraszamy!

 


slaskie-smaki.jpgWarownia na szlaku "Śląskie Smaki"

To, że Warownia jest członkiem Szlaku Kulinarnego Śląskie Smaki, sprawdzić sami możecie na stronie www projektu tegoż. 

 


astro-cd-forum.jpgMiłośnicy astronomii - do Warowni!

O tym, że warto u nas bywać, poczytać można też na Forum Miłośników Astronomii. Jesteśmy na mapie ich "Ciekawych miejsc". Zapraszamy do wpisu o nas, a także galerii zdjęć z pobytu w Warowni. 

 


gastronauci.jpgWarownia na portalu "Gastronauci"

O Warowni poczytać można na portalu oceniającym restauracje wszelakie. Zapraszamy do poczytania, a i napisania o nas słowa dobrego! 

 


roszpunka.jpgRoszpunka w Warowni...

W Warowni niejedno spotkać Was może... Jak np. Roszpunka z warkoczem sięgającym z wieży naszej aż do ziemi samiutkiej... Nie wierzycie? To wiarę dajcie!

 


polska-niezwykla.jpgWarownia na portalu "Polska Niezwykła"

Tak tam o nas piszą: "Nie jest to kolejna przydrożna restauracyjka, a wspaniałe miejsce z klimatem, w którym można zjeść i wypocząć po trudach podróży." Zapraszamy po więcej!

 


Zobacz również