zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Atrakcje dla dzieci - Śląsk

Do Warowni przybywają całe rodziny, aby przeżyć pełną atrakcji, iście średniowieczną przygodę! Animacje dla dzieci i dorosłych, pokazy rycerskie, zabawy i konkursy odbywają się u nas przez cały rok, a w każdy weekend - inna impreza tematyczna. Odwiedzić nas możesz także ze swoją klasą i najlepszymi przyjaciółmi.

Miejsce przyjazne dzieciom

Miejsce przyjazne dzieciom

Warownia Pszczyńskich Rycerzy powstała z myślą o dziatwie i jej głodzie wielkiej przygody! Gdy Ty rozkoszujesz się królewskim jadłem, nasi animatorzy zapewniają unikalne i wartościowe atrakcje dla dzieci. Ciebie, drogi rodzicu, również zapraszamy do wspólnej zabawy! Dla najmłodszych przygotowaliśmy niezwykłe place zabaw, gdzie zarówno małe, jak i trochę większe dzieci znajdą coś dla siebie. Na najmniejsze dzieci czekają specjalnie stylizowane krzesełka do karmienia. Z myślą o rodzicach niemowląt, przygotowaliśmy komfortowe miejsce do przewijania.


Animacje i imprezy dla dzieci

Animacje dla dzieci - Śląsk

W każdy weekend, w salach zamku organizujemy imprezy dla dzieci, inspirowane Średniowieczem oraz klasyką baśni i legend. To całodniowe wydarzenia, przepełnione pokazami, animacjami, zajęciami plastycznymi i warsztatami. W Warowni nauka łączy się z zabawą! Dzięki tym wszystkim działaniom dzieci poznają z bliska jak wyglądały dawne czasy. Każdy chłopiec chciał być kiedyś rycerzem, a dziewczynka księżniczką - w Warowni Pszczyńskich Rycerzy jest to możliwe. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach rycerskich, a przy okazji wysłuchać bajek, baśni i legend w niesamowitej scenerii zamku.


Raj dla dzieci

Plac zabaw i atrakcje dla dzieci w plenerze

W ciepłe dni, moc atrakcji dla dzieci czeka na podgrodziu Warowni, a podczas dużych imprez plenerowych – na Polu Bitewnym. Wokół całego zamku rozciąga się ogromny, średniowieczny plac zabaw z mnóstwem atrakcji dla dzieci. Najmłodsi mają do dyspozycji labirynt, wieżyczki, liny oraz huśtawkami i zjeżdżalnie. Śmiech tu nie cichnie! Nad wszystkim czuwają nasi animatorzy, a cały plac zabaw jest bezpieczny.


Raj dla dzieci

Dziecięce menu

W Warowni, mali przybysze zasmakują w swoich ulubionych potrawach, które kuchmistrz przyrządza specjalnie z myślą o kulinarnych gustach dzieci. Wśród dań serwowanych w restauracji znajdziecie m.in. naleśniki Warownisia, rosołek małego kamrata czy rycerskie fileciki lub tajemnicze "życzenie złotej rybki". Odwiedź nas i zakosztuj w wspaniałych potrawach i deserach.


Raj dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Warownia to idealne miejsce na mapie Śląska, by uczcić urodziny lub inne święto, wyprawiając iście królewski kinderbal. Nasi animatorzy przygotowują indywidualne scenariusze imprez oraz prowadzą gry i zabawy, czuwając nad bezpieczeństwem małych gości. Jeżeli zastanawiasz się gdzie zorganizować urodziny dla dziecka to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Przepyszne jedzenie, a do tego co najważniejsze dla dzieci - bardzo dużo zabawy. To właśnie gwarantujemy.


Raj dla dzieci

Wycieczki z żywymi lekcjami historii

Twoje dziecko może przybyć do Warowni również ze swoim przedszkolem lub szkołą. Zapewniamy moc atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Podczas wycieczki, odbywają się interaktywne lekcje historii, przenoszące uczestników wprost do epoki Średniowiecza. Dzieci dowiedzą się jak wyglądało życie w Średniowieczu - spotkają prawdziwych rycerzy, a może nawet zostaną jednym z nich. Nasi animatorzy przygotowują odpowiednie zabawy stosownie do wieku dzieci, tak aby każde z nich było zadowolone po opuszczeniu murów Warowni.


Gotowi na wielką, średniowieczną przygodę? Przybywajcie do Warowni całą rodziną na moc atrakcji dla dzieci na Śląsku!

Zobacz naszą galerię z ciekawych wydarzeń w Warowni!


Formularz kontaktowy

  
 Wysyłaj do mnie newsletter o promocjach i nowościach w Warowni
 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również