GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń stronę
Brak oceny

Sale weselne Pszczyna - Warownia Pszczyńskich Rycerzy

wesele_w_warowni_1_m.jpg

Najpiękniejsze sale weselne na Śląsku

Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza przyszłych małżonków do uczczenia ceremonii zaślubin w bajecznej atmosferze zamku w Pszczynie. Do Waszej dyspozycji pozostają trzy stylowe sale weselne, których wystrój inspirowany jest Średniowieczem:

Baśniowe wesele w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Zapewniamy ślubną dekorację sali. Nasi Goście mogą korzystać z tarasu widokowego i przepięknych terenów wokół Warowni, a na najmłodszych czeka średniowieczny plac zabaw.

Oferujemy również organizację ślubu i wesela w plenerze, w otoczeniu pszczyńskich lasów. Pole Bitewne to hektar malowniczej przestrzeni dostępnej dla Was i Waszych gości. Wesela organizowane w plenerze to coraz popularniejsza forma uczczenia ceremonii zaślubin. Nasza wyjątkowa oferta sprawia, że gościmy Pary Młode z terenu całego Śląska i nie tylko.


Kuchnia

Baśniowe wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyNasz Kuchmistrz oczaruje Was potrawami, przyrządzonymi według tajemnych receptur. Nasz lokal tworzy prestiżowy szlak kulinarny Śląskie Smaki. Menu weselne zawsze ustalamy indywidualnie z Państwem Młodym.

Sala weselna w Pszczynie, której szukacie:

  • baśniowy klimat
  • wysublimowana kuchnia
  • profesjonalna obsługa kelnerska
  • atrakcje dla dzieci
  • doskonała lokalizacja przy DK nr 1
  • jedyne takie miejsce na Śląsku.

Pary, zainteresowane organizacją ślubu i/lub wesela w Pszczynie, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami ślubnymi. Dowiedz się więcej na temat organizacji wesela w Warowni.

Zarezerwuj już dzisiaj swoją salę na wesele!
Sprawdź czy mamy wolne terminy w dniu Waszego ślubu!


Zapraszamy do kontaktu

  
 

Wysyłając niniejszy formularz akceptujesz politykę prywatności
 

Zobacz również