GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Sala weselna - Śląsk

Sala weselna Śląsk - przykładChcesz, by Twoje wesele było niezapomniane? Zarezerwuj jedną z klimatycznych, inspirowanych średniowieczem sal weselnych, na Śląsku, w Warowni Pszczyńskich Rycerzy! Wesele na zamku, w otoczeniu pszczyńskich lasów, będzie wyjątkowym przeżyciem dla Ciebie i Twoich gości. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Wyjątkowe sale weselne - Śląsk

Każda z sal w Warowni wyróżnia się prawdziwie średniowiecznym klimatem - klasyczny wystrój i rycerskie dodatki sprawiają, że organizowane w nich wesele nabiera tradycyjnego, dworskiego charakteru. Jeśli marzysz o weselu jak z bajki, skorzystaj z naszej oferty - dysponujemy trzema salami weselnymi na Śląsku o różnej wielkości:

Dzięki zastosowaniu ruchomej podłogi, możliwe jest efektowne połączenie sal weselnych I i II piętra - jeśli planujesz duże wesele na ponad 200 osób, ta opcja jest stworzona dla Ciebie! Marzysz o baśniowym weselu w plenerze? Zamiast rezerwować salę weselną na Śląsku, wybierz nasze Pole Bitewne - to hektar malowniczej przestrzeni, blisko pszczyńskich lasów, idealny do organizacji imprez na nawet 2000 osób.

Zapewniamy ślubne dekoracje wszystkich sal, a także kompleksową organizację wesela wraz z jego indywidualnym scenariuszem. Jesteśmy gotowi zrealizować wszystkie Twoje pomysły - zadbamy, by ten wyjątkowy dzień był niezapomniany!

Sala weselna Śląsk - parkiet do tańcaSala weselna - Śląsk (nakrycie stołu)

Tradycyjna kuchnia - wyjątkowe menu na wesele

Nasza oferta to nie tylko możliwość wynajmu najbardziej klimatycznej sali weselnej na Śląsku - zapewniamy kompleksową obsługę wesel, w tym unikalne menu, pełne tradycyjnych dań kuchni polskiej, śląskiej, czeskiej czy litewskiej. Menu weselne ustalamy indywidualnie z Państwem Młodym - oferujemy m.in. dania z dziczyzny, tradycyjne, śląskie rolady, a także klasyczne desery i wypieki.

Warownia tworzy prestiżowy szlak kulinarny Śląskie Smaki, co jest najlepszą rekomendacją przygotowywanych przez nas dań.

Co jeszcze oferuje nasza sala weselna na Śląsku?

Baśniowy klimat i dopracowane, tradycyjne menu to nie jedyne wyróżniki naszej oferty weselnej. Zapewniamy również:

  • animacje i pokazy,
  • atrakcje dla dzieci,
  • profesjonalną obsługę kelnerską.

Warownia położona jest przy DK1, co umożliwia dogodny dojazd wszystkim gościom weselnym. Nie jesteście pewni, która sala weselna na Śląsku będzie dla Was idealna? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami ślubnymi.

Zapraszamy do kontaktu

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również