Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Sala weselna - Śląsk

Sala weselna Śląsk - przykładChcesz, by Twoje wesele było niezapomniane? Zarezerwuj jedną z klimatycznych, inspirowanych średniowieczem sal weselnych, na Śląsku, w Warowni Pszczyńskich Rycerzy! Wesele na zamku, w otoczeniu pszczyńskich lasów, będzie wyjątkowym przeżyciem dla Ciebie i Twoich gości. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Wyjątkowe sale weselne - Śląsk

Każda z sal w Warowni wyróżnia się prawdziwie średniowiecznym klimatem - klasyczny wystrój i rycerskie dodatki sprawiają, że organizowane w nich wesele nabiera tradycyjnego, dworskiego charakteru. Jeśli marzysz o weselu jak z bajki, skorzystaj z naszej oferty - dysponujemy trzema salami weselnymi na Śląsku o różnej wielkości:

Dzięki zastosowaniu ruchomej podłogi, możliwe jest efektowne połączenie sal weselnych I i II piętra - jeśli planujesz duże wesele na ponad 200 osób, ta opcja jest stworzona dla Ciebie! Marzysz o baśniowym weselu w plenerze? Zamiast rezerwować salę weselną na Śląsku, wybierz nasze Pole Bitewne - to hektar malowniczej przestrzeni, blisko pszczyńskich lasów, idealny do organizacji imprez na nawet 2000 osób.

Zapewniamy ślubne dekoracje wszystkich sal, a także kompleksową organizację wesela wraz z jego indywidualnym scenariuszem. Jesteśmy gotowi zrealizować wszystkie Twoje pomysły - zadbamy, by ten wyjątkowy dzień był niezapomniany!

Sala weselna Śląsk - parkiet do tańcaSala weselna - Śląsk (nakrycie stołu)

Tradycyjna kuchnia - wyjątkowe menu na wesele

Nasza oferta to nie tylko możliwość wynajmu najbardziej klimatycznej sali weselnej na Śląsku - zapewniamy kompleksową obsługę wesel, w tym unikalne menu, pełne tradycyjnych dań kuchni polskiej, śląskiej, czeskiej czy litewskiej. Menu weselne ustalamy indywidualnie z Państwem Młodym - oferujemy m.in. dania z dziczyzny, tradycyjne, śląskie rolady, a także klasyczne desery i wypieki.

Warownia tworzy prestiżowy szlak kulinarny Śląskie Smaki, co jest najlepszą rekomendacją przygotowywanych przez nas dań.

Co jeszcze oferuje nasza sala weselna na Śląsku?

Baśniowy klimat i dopracowane, tradycyjne menu to nie jedyne wyróżniki naszej oferty weselnej. Zapewniamy również:

  • animacje i pokazy,
  • atrakcje dla dzieci,
  • profesjonalną obsługę kelnerską.

Warownia położona jest przy DK1, co umożliwia dogodny dojazd wszystkim gościom weselnym. Nie jesteście pewni, która sala weselna na Śląsku będzie dla Was idealna? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami ślubnymi.

Zapraszamy do kontaktu

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również