GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń stronę
Brak oceny

Zaproszenie podarunkoweZaproszenie Podarunkowe

Zacny Przybyszu, szukasz pomysłu na prezent ze smakiem... Średniowiecza? Obdaruj bliską osobę królewskim zaproszeniem z wybraną przez Ciebie kwotą.

Zaproszenie Podarunkowe, opatrzone prawdziwą, warowną pieczęcią, otwiera wrota do zamku, pełnego atrakcji, wybornego jadła i średniowiecznych animacji, w którym Obdarowany spędzi czas w unikalnym klimacie.


Jak zamówić zaproszenie?


Zaproszenie Podarunkowe prześlemy pocztą do Ciebie lub bezpośrednio na adres obdarowanej osoby – wszystko zgodnie z Twym życzeniem. Możesz też odebrać je osobiście w Warowni.

Koszt wysłania zaproszenia zwykłym listem wynosi 5 zł, listem poleconym - 10 zł.

Termin realizacji zaproszenia: 3 miesiące od daty zakupu.

Zaproszenia dla firm

Królewskie Zaproszenie Podarunkowe stanowi oryginalny i użyteczny prezent dla Twoich najbardziej cenionych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Wystawiamy faktury vat.

Płatność

Wpłaty w wybranej wysokości, należy dokonywać na konto:
Bank Millennium S.A.,
nr 21 1160 2202 0000 0002 0292 4814
lub osobiście w Warowni.


Chcesz obdarować bliską osobę? Wypełnij poniższy formularz.

Po przesłaniu formularza, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe, celem potwierdzenia zamówienia.

* Pola obowiązkowe

  
 Odbiorę zaproszenie osobiście
 Proszę przesłać zaproszenie na mój adres
 Chcę otrzymać fakturę VAT
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.