GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń stronę
Brak oceny

Catering Pszczyna i okolice

Smak średniowiecza na Twojej imprezie w Pszczynie

Catering Warowni na Twojej imprezie

Gościłeś w naszej restauracji w Pszczynie? Rozsmakowałeś się w królewskich daniach? Zaproś średniowieczny świat Warowni na swoją imprezę, korzystając z usługi cateringu. Soczyste udo gęsie, pieczona kaczka, comber z daniela, wykwintne sałaty, tradycyjne polewki, fantazyjne desery i urozmaicone przekąski – wybierać możesz spośród wszystkich pozycji z menu Warowni. Na specjalne zamówienie, przygotujemy dla Ciebie też inne strawy.


Catering biznesowy, okolicznościowy i świąteczny

Catering Warowni na Twojej imprezie

Zapewniamy catering dopasowany do potrzeb Klientów indywidualnych i biznesowych. Obsługujemy imprezy okolicznościowe (urodziny, chrzciny, komunie), kinderbale, wieczory kawalerskie i panieńskie, szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe oraz dowolne, inne wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy kulinarnej. Oferujemy także catering świąteczny (catering na Boże Narodzenie i Wielkanoc), który pozwoli Tobie i Twoim bliskim poznać prawdziwy smak staropolskich potraw – bez wysiłku.


Jak zamówić catering?

Catering Warowni na Twojej imprezie

Powiedz nam, czego potrzebujesz, jakie wydarzenie organizujesz oraz ilu spodziewasz się gości (zamówienia realizujemy dla min. 10 osób). Nasz konsultant pomoże Ci dobrać odpowiednie menu. Na życzenie, zajmiemy się obsługą cateringu podczas Twojej imprezy. Usługi cateringowe świadczymy w Pszczynie i miastach ościennych. Do 15 km od naszej restauracji – dowóz gratis!

Zadzwoń do konsultantki ds. cateringu:
Renata Kwasowska, tel.
609195909


Formularz kontaktowy

  
 Wysyłaj do mnie newsletter o promocjach i nowościach w Warowni
 

Wysyłając niniejszy formularz akceptujesz politykę prywatności
 

Zobacz również