GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Zaproszenie podarunkoweZaproszenie Podarunkowe

Zacny Przybyszu, szukasz pomysłu na prezent ze smakiem... Średniowiecza? Obdaruj bliską osobę królewskim zaproszeniem z wybraną przez Ciebie kwotą. Takie zaproszenie idealnie nadaje się na prezent, czy rocznicę - kwotę możesz sam wybrać. Podaruj niezapomniane chwile bliskiej Ci osobie lub osobom.

Zaproszenie Podarunkowe, opatrzone prawdziwą, warowną pieczęcią, otwiera wrota do niezwykłego zamku.

Dzięki takiemu zaproszeniu szczęśliwiec będzie mógł zjeść niesamowite dania kuchni średniowiecznej czy wypić wyborne napitki. Dodatkowo będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanych animacji. Każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno duży, jak i mały.


Jak zamówić zaproszenie?


Zaproszenie Podarunkowe prześlemy pocztą do Ciebie lub bezpośrednio na adres obdarowanej osoby – wszystko zgodnie z Twym życzeniem. Możesz też odebrać je osobiście w Warowni.

Koszt wysłania zaproszenia zwykłym listem wynosi 5 zł, listem poleconym - 10 zł.

Termin realizacji zaproszenia: 3 miesiące od daty zakupu.

Zaproszenia dla firm

Królewskie Zaproszenie Podarunkowe stanowi oryginalny i użyteczny prezent dla Twoich najbardziej cenionych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Wystawiamy faktury VAT.

Płatność

Wpłaty w wybranej wysokości, należy dokonywać na konto:
Bank Millennium S.A.,
nr 21 1160 2202 0000 0002 0292 4814
lub osobiście w Warowni.


Chcesz obdarować bliską osobę? Wypełnij poniższy formularz.

Po przesłaniu formularza, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe, celem potwierdzenia zamówienia.

* Pola obowiązkowe

  
 Odbiorę zaproszenie osobiście
 Proszę przesłać zaproszenie na mój adres
 Chcę otrzymać fakturę VAT
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.