GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Wesele w plenerze Śląsk

Romantyczny ślub w ogrodzie to marzenie wielu par – dawniej niemożliwe do zrealizowania ze względów prawnych. Wraz ze zmianą przepisów, wyjątkowy ślub cywilny w plenerze stał się możliwy. Ogromne tereny zielone wokół Warowni są idealnym miejscem na plenerowe zaślubiny. W kompleksowy sposób zajmiemy się organizacją uroczystości oraz pomożemy w stworzeniu jej indywidualnego scenariusza – zadbamy o to, by ten najważniejszy w życiu dzień był niezapomnianym przeżyciem.

Wesele w plenerze w Warowni

Pole Bitewne przy Warowni

Warownia otoczona jest dużym terenem, Polem Bitewnym. Jest to miejsce położone w pobliżu malowniczych lasów pszczyńskich, dostosowane do organizacji małych i dużych imprez plenerowych. Dzięki powierzchni aż 1 ha, na Polu możliwe jest zorganizowanie ogromnego przyjęcia – teren bez problemu pomieści nawet 2000 osób. Będzie ono także odpowiednie na mniejsze wesele w plenerze – wystarczy 100 gości, by móc zarezerwować Pole na wyłączność.


Organizacja wesela w plenerze

Podstawą profesjonalnego wesela lub ślubu w plenerze jest namiot weselny. Elegancki namiot z powodzeniem zastąpi znajdującą się pod dachem salę – jest ustawny, wyposażony w parkiet, posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, a przy tym pozwala na bliski kontakt z otaczającą naturą. Namiot również doskonale będzie współgrać z Polem Bitewnym i Warownią, dodając uroczystości starodawnego charakteru.

We wszystkich kwestiach organizacyjnych mogą Państwo liczyć na pomoc naszych konsultantów weselnych. Jesteśmy gotowi zrealizować wszystkie fantazyjne pomysły, które uświetnią i uatrakcyjnią uroczystość. Duża powierzchnia Pola umożliwia zorganizowanie różnorodnych atrakcji.


Ślub w plenerze Śląsk - wyjątkowe atrakcje

Specjalizujemy się w organizowaniu wyjątkowych, średniowiecznych wesel. Każde z nich przeprowadzane jest według unikatowego, indywidualnego scenariusza. Jedną z naszych propozycji na uatrakcyjnienie uroczystości jest pokaz walk rycerskich. W naszej ofercie animacji znajdą Państwo również pokazy i naukę tańców średniowiecznych oraz szereg zabaw i zajęć dla najmłodszych uczestników – kreatywne zajęcia plastyczne czy wspólne opowiadanie bajek. Jest to jedyny taki ślub w plenerze na Śląsku, a może i w całej Polsce.

Wolne terminy na 2018 rok! Zachęcamy także do rezerwowania sali na 2019 i 2020 rok. Zapraszamy do kontaktu.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również