Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Wesele tradycyjne

Warownia Pszczyńskich Rycerzy jest idealnym miejscem do zorganizowania wesela tradycyjnego. Unikalne, średniowieczne wnętrza sprawią, że atmosfera uroczystości będzie wyjątkowa – oryginalna, a przy tym ze starodawną nutą. Wesele może zostać zorganizowane w jednej z trzech różniących się wielkością sal. Zadbamy o wszystkie konieczne dla tradycyjnego wesela elementy – odpowiednie menu i typowe dla polskich wesel zwyczaje i atrakcje. Wszystkie szczegóły organizacyjne dopięte zostaną przez naszą profesjonalną i dyskretną obsługę.

Wesele tradycyjne w Warowni

Nie tylko wesele

Obecnie, gdy urzędnik może udzielić ślubu także poza Urzędem Stanu Cywilnego, oferujemy również możliwość organizacji ślubu na terenie Warowni. Wyjątkowe wnętrza zamku sprawią, że ceremonia będzie nie tylko doniosła, ale także niepowtarzalna. Zachowane zostaną również wszelkie aspekty bezpieczeństwa – zgodnie z wymogami prawa.


Weselne atrakcje

Tradycyjne, polskie wesele nie może obyć się bez klasycznego powitania chlebem i solą czy oczepin. Jeśli chcą Państwo, by takie tradycje weselne włączone zostały w scenariusz Waszej uroczystości, skontaktujcie się z naszymi konsultantami ślubnymi. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zabaw i pokazów, które uświetnią Wasz wyjątkowy dzień. Oferujemy również specyficzne dla Warowni atrakcje – pokazy rycerskie, Fire Show oraz animacje przygotowane z myślą o najmłodszych gościach.


Tradycyjna kuchnia

Menu weselne zawsze ustalamy indywidualnie, by było jak najlepiej dopasowane do oczekiwań Państwa Młodych. Warownia specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej i śląskiej –z tego względu znalazła się ona na wyjątkowym szlaku kulinarnym Śląskie Smaki. Oferujemy różnorodne dania mięsne, rybne, wegetariańskie oraz desery i ciasta. Przygotowywane przez nas potrawy tworzone są według tradycyjnych, staropolskich i śląskich przepisów. W naszym menu znajdą Państwo szeroki wybór dań mięsnych – z drobiu, cielęciny, wołowiny, a także z dziczyzny. Na tradycyjną śląską uroczystość weselną polecamy nasze rolady wołowe, podane z kluskami śląskimi i modrą kapustą.

Zapraszamy do kontaktu.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również