zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Ślub i wesele w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Ślub cywilny w Warowni Pszczyńskich RycerzyDrodzy Nowożeńcy,

w czasach, gdy urzędnik może udzielać ślubu poza urzędem stanu cywilnego, w Warowni urzeczywistni się Wasz wymarzony scenariusz ślubny i weselny. Trzy kondygnacje zamku oraz malowniczy plener, umożliwią realizację najśmielszych wizji, jednocześnie gwarantując zachowanie powagi, doniosłości ceremonii i bezpieczeństwa uczestników – zgodnie z wymogami prawnymi.

Pary, zainteresowane organizacją ślubu i/lub wesela w Pszczynie, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami ślubnymi pod nr tel.: 609 820 939.

Wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyWesele w Warowni Pszczyńskich Rycerzy


Baśniowe wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyWesele Baśniowe

W ten wyjątkowy dzień, zabierzemy Was w podróż w czasie, wprost do krainy dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek i szarmanckich książąt. Sprawimy, że poczujecie się jak królewska para z dawnych baśni. W niepowtarzalnej aranżacji wnętrz, nasz Kuchmistrz oczaruje Was potrawami, przyrządzonymi według tajemnych receptur (sprawdź menu restauracji w Pszczynie). Niczym na królewskim dworze, każdy detal zostanie dopracowany do perfekcji. Spełniamy marzenia o ślubie z bajki.

zobacz więcej


Tradycyjne wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyWesele tradycyjne

Dla miłośników tradycji, zorganizujemy klasyczną uroczystość weselną, celebrując znane, polskie zwyczaje. Unikalna atmosfera, budowana przez średniowieczne wnętrza Warowni, dodatkowo wzmocni wyjątkowość trwającej chwili. O każdy szczegół organizacji wesela zadba profesjonalna, dyskretna obsługa. Menu weselne zawsze ustalamy indywidualnie. Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia polska i śląska (dowiedz się więcej na temat menu naszej restauracji).

zobacz więcej


Wesele w murach zamku

Dysponujemy trzema stylowymi salami weselnymi, rozmieszczonymi na trzech kondygnacjach zamku w Pszczynie:

Sale weselne na zamku w Pszczynie

Zobacz więcej zdjęć


Wesele w plenerze

Zapraszamy przyszłych małżonków do uczczenia ślubu w plenerze, w otoczeniu pszczyńskich lasów. Pole Bitewne to hektar malowniczej przestrzeni dla Was i Waszych gości. Zajmiemy się kompleksową organizacją uroczystości. Tworzymy indywidualne scenariusze średniowiecznych wesel. Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pomysły, nawet te najbardziej fantazyjne. To Wasz Dzień. Wesele w plenerze na Śląsku to niepowtarzalna okazja do spełnienia najskrytszych marzeń.

zobacz więcej

Wesele w plenerze na Śląsku

Zobacz więcej zdjęć Pola Bitewnego


Atrakcje na wesele

Na Wasze życzenie stworzymy indywidualny scenariusz przyjęcia weselnego, pełen niespodzianek i atrakcji. Oferujemy m.in.:

  • Pokazy walk rycerskich
  • Fire show

Walki Rycerzy w Warowni Pszczyńskich RycerzyFire Show w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

  • Animacje specjalnie dla najmłodszych gości
  • Zabawy prawdziwie średniowieczne.

Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pomysły, nawet te najbardziej fantazyjne. To Wasz Dzień.

Pary, zainteresowane organizacją ślubu i/lub wesela w Pszczynie, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami ślubnymi.


Mamy wolne terminy na 2020 rok! Zachęcamy także do zarezerwowania sali na 2021 lub 2022 rok. Zapraszamy do kontaktu.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również