GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

14 lutego (piątek), Warownia będzie czynna do godz. 22:00.

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Ślub i wesele w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Ślub cywilny w Warowni Pszczyńskich RycerzyDrodzy Nowożeńcy,

w czasach, gdy urzędnik może udzielać ślubu poza urzędem stanu cywilnego, w Warowni urzeczywistni się Wasz wymarzony scenariusz ślubny i weselny. Trzy kondygnacje zamku oraz malowniczy plener, umożliwią realizację najśmielszych wizji, jednocześnie gwarantując zachowanie powagi, doniosłości ceremonii i bezpieczeństwa uczestników – zgodnie z wymogami prawnymi.

Pary, zainteresowane organizacją ślubu i/lub wesela w Pszczynie, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami ślubnymi pod nr tel.: 609 820 939.

Wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyWesele w Warowni Pszczyńskich Rycerzy


Baśniowe wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyWesele Baśniowe

W ten wyjątkowy dzień, zabierzemy Was w podróż w czasie, wprost do krainy dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek i szarmanckich książąt. Sprawimy, że poczujecie się jak królewska para z dawnych baśni. W niepowtarzalnej aranżacji wnętrz, nasz Kuchmistrz oczaruje Was potrawami, przyrządzonymi według tajemnych receptur (sprawdź menu restauracji w Pszczynie). Niczym na królewskim dworze, każdy detal zostanie dopracowany do perfekcji. Spełniamy marzenia o ślubie z bajki.

zobacz więcej


Tradycyjne wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyWesele tradycyjne

Dla miłośników tradycji, zorganizujemy klasyczną uroczystość weselną, celebrując znane, polskie zwyczaje. Unikalna atmosfera, budowana przez średniowieczne wnętrza Warowni, dodatkowo wzmocni wyjątkowość trwającej chwili. O każdy szczegół organizacji wesela zadba profesjonalna, dyskretna obsługa. Menu weselne zawsze ustalamy indywidualnie. Naszą specjalnością jest tradycyjna kuchnia polska i śląska (dowiedz się więcej na temat menu naszej restauracji).

zobacz więcej


Wesele w murach zamku

Dysponujemy trzema stylowymi salami weselnymi, rozmieszczonymi na trzech kondygnacjach zamku w Pszczynie:

Sale weselne na zamku w Pszczynie

Zobacz więcej zdjęć


Wesele w plenerze

Zapraszamy przyszłych małżonków do uczczenia ślubu w plenerze, w otoczeniu pszczyńskich lasów. Pole Bitewne to hektar malowniczej przestrzeni dla Was i Waszych gości. Zajmiemy się kompleksową organizacją uroczystości. Tworzymy indywidualne scenariusze średniowiecznych wesel. Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pomysły, nawet te najbardziej fantazyjne. To Wasz Dzień. Wesele w plenerze na Śląsku to niepowtarzalna okazja do spełnienia najskrytszych marzeń.

zobacz więcej

Wesele w plenerze na Śląsku

Zobacz więcej zdjęć Pola Bitewnego


Atrakcje na wesele

Na Wasze życzenie stworzymy indywidualny scenariusz przyjęcia weselnego, pełen niespodzianek i atrakcji. Oferujemy m.in.:

  • Pokazy walk rycerskich
  • Fire show

Walki Rycerzy w Warowni Pszczyńskich RycerzyFire Show w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

  • Animacje specjalnie dla najmłodszych gości
  • Zabawy prawdziwie średniowieczne.

Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pomysły, nawet te najbardziej fantazyjne. To Wasz Dzień.

Pary, zainteresowane organizacją ślubu i/lub wesela w Pszczynie, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami ślubnymi.


Wolne terminy na 2018 rok! Zachęcamy także do rezerwowania sali na 2019 i 2020 rok. Zapraszamy do kontaktu.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również