GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

STUDNIÓWKA W PSZCZYNIE

Studniówka w Warowni Pszczyńskich RycerzyZdajemy sobie sprawę, jak ważnym wydarzeniem w życiu każdego maturzysty jest jego studniówka. W Pszczynie nasza rycerska załoga dołoży wszelkich starań, aby studniówkowa noc obfitowała w atrakcje, pokazy i wyśmienitą zabawę, która pozostanie w Waszej pamięci na zawsze...
 
 

3 klimatyczne sale

Na studniówkę w Pszczynie przeznaczone są aż 3 przestronne sale Warowni, na powierzchni ponad 500m2, Poloneza zatańczyć może nawet 370 osób. Stylowe wnętrza wypełnione są średniowiecznymi rekwizytami, a stoły nakryte królewską zastawą, dodając wydarzeniu wzniosłości i baśniowego klimatu. Wszystkie sale posiadają klimatyzację i profesjonalne nagłośnienie. Zadbamy także o efektowną dekorację.

Studniówka w Warowni Pszczyńskich RycerzyStudniówka w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Studniówkowa zabawa w atmosferze Średniowiecza

Podczas studniówki w Pszczynie, po komnatach przechadzać się będą rycerze w lśniących zbrojach, dworzanie oraz różne, bajkowe i historyczne postacie. Na uczniów, a także na grono pedagogiczne, czeka moc animacji, pokazów i zabaw – zgodnie z Waszym życzeniem. Specjalnie na tę okazję, animatorzy przygotują indywidualny scenariusz imprezy.

Studniówka w Warowni Pszczyńskich RycerzyStudniówka w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Uczta godna królów

Dlaczego warto zorganizować studniówkę w Pszczynie? W tym wielkim Dniu, ugościmy Was iście po królewsku! Menu skomponujecie wspólnie z warownym kuchmistrzem. Na stołach pojawią się rarytasy kuchni polskiej, włoskiej czy litewskiej, przyrządzone na wzór dawnych dworów oraz własnej produkcji słodkości.

Studniówka w Warowni Pszczyńskich RycerzyStudniówka w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Doskonała lokalizacja na studniówkę

Warownia Pszczyńskich Rycerzy znajduje się tuż przy Drodze Krajowej nr 1, zapewniając bezproblemowy dojazd. Dzięki otoczeniu szumiących lasów, panuje tu zawsze kameralna, spokojna atmosfera. Na zmotoryzowanych gości czeka duży parking.

Studniówka w Warowni Pszczyńskich RycerzyStudniówka w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

 Zobacz więcej zdjęć z Warowni!


Zapraszamy licea i technika z Pszczyny, całego Śląska i pobliskich krain, do organizacji baśniowej studniówki w Warowni Pszczyńskich Rycerzy! Mamy wolne miejsca na 2019r.


Zarezerwuj na studniówkę w Pszczynie salę lub cały zamek

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również