GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Sesje zdjęciowe w Pszczynie

...On na nią zalotnie spogląda, ona nieśmiało spojrzenie odwzajemnia, lecz chwila ta bardzo ulotna w murach Warowni zamknięta. A gdyby tak ukraść chodź chwile dwie i zatrzymać na papierowym obrazku?

A jakby który z rycerzami chciał lub z damą mieć portret to taka możliwość też jest, albo gdyby kto na siebie zbroje lub piękne suknie wdziać chciał to i taką możliwość mu damy. Rekwizytów i zakamarków w Warowni mamy mnóstwo wszystkie je pokazać możemy i pozwolić skraść na chwile dwie.

Sesja zdjęciowa w Pszczynie - warunki

Ot wszystko możliwym to jest u nas w Warowni jeno wpierw trza dopełnić warunków następujących:

  • Do Włodarzowej posłać gołębia pocztowego co byśmy wiedzieli kiedy przybycia się spodziewać.
  • Myto zapłacić a warte ono 150 dukatów.
  • Za każdego rycerza lub dwórkę albo Stańczyka 10 dukatów od godziny trza dołożyć.

Sesja zdjęciowa na zamku

Zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy, gdzie w niesamowitych warunkach możesz zorganizować sesję zdjęciową na zamku, w tym bardzo popularną sesję ślubną. W murach Warowni można zorganizować także: sesję narzeczeńską, sesje plenerową z modelką/modelem i wszystko co tylko sobie wymarzycie lub fotograf zaproponuje. Chętnie pomożemy w realizacji marzeń idealnej sesji zdjęciowej w Pszczynie.

Dysponujemy przepięknymi średniowiecznymi wnętrzami. Dla zainteresowanych posiadamy średniowieczne rekwizyty: zbroje, suknie, miecze, tarcze i inne.

Sesja zdjęciowa na zamku to coś co zapadanie na zawsze w Waszej pamięci, a piękne zdjęcia będą dodatkowo przypominać o tym wspaniałym dniu.

 Zobacz więcej zdjęć z zrobionych w Warowni!


Zarezerwuj termin sesji zdjęciowej w Pszczynie

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również