Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Sale weselne Pszczyna - Warownia Pszczyńskich Rycerzy

wesele_w_warowni_1_m.jpg

Najpiękniejsze sale weselne na Śląsku

Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza przyszłych małżonków do uczczenia ceremonii zaślubin w bajecznej atmosferze zamku w Pszczynie. Do Waszej dyspozycji pozostają trzy stylowe sale weselne, których wystrój inspirowany jest Średniowieczem:

Baśniowe wesele w Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Zapewniamy ślubną dekorację sali. Nasi Goście mogą korzystać z tarasu widokowego i przepięknych terenów wokół Warowni, a na najmłodszych czeka średniowieczny plac zabaw.

Oferujemy również organizację ślubu i wesela w plenerze, w otoczeniu pszczyńskich lasów. Pole Bitewne to hektar malowniczej przestrzeni dostępnej dla Was i Waszych gości. Wesela organizowane w plenerze to coraz popularniejsza forma uczczenia ceremonii zaślubin. Nasza wyjątkowa oferta sprawia, że gościmy Pary Młode z terenu całego Śląska i nie tylko.


Kuchnia

Baśniowe wesele w Warowni Pszczyńskich RycerzyNasz Kuchmistrz oczaruje Was potrawami, przyrządzonymi według tajemnych receptur. Nasz lokal tworzy prestiżowy szlak kulinarny Śląskie Smaki. Menu weselne zawsze ustalamy indywidualnie z Państwem Młodym.

Sala weselna w Pszczynie, której szukacie:

  • baśniowy klimat
  • wysublimowana kuchnia
  • profesjonalna obsługa kelnerska
  • atrakcje dla dzieci
  • doskonała lokalizacja przy DK nr 1
  • jedyne takie miejsce na Śląsku.

Pary, zainteresowane organizacją ślubu i/lub wesela w Pszczynie, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami ślubnymi. Dowiedz się więcej na temat organizacji wesela w Warowni.

Zarezerwuj już dzisiaj swoją salę na wesele!
Sprawdź czy mamy wolne terminy w dniu Waszego ślubu!


Zapraszamy do kontaktu

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również