CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń stronę
Brak oceny

Oświadczyny na zamku

Oświadczyny na zamku

Planujesz oświadczyny i chciałbyś, aby był to wyjątkowy dzień. Zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy gdzie będziesz mógł wybrankę swojego serca poprosić o rękę. Wcześniej wszystko dokładnie zaplanujemy – w odrębnej sali stół nakryty białym obrusem, świece, płatki kwiatów. Do tego specjalna kolacja i lampka szampana.

Zwieńczeniem tej kolacji powinny być same oświadczyny i na taką okazję przygotowaliśmy specjalnie zaaranżowaną scenkę.

"Scenka, w której rycerz oczarowany urodą przyszłej narzeczonej zaczyna wyznawać jej miłość. Na co reaguje Waćpan i mówi, że ta niewiasta z nim do Warowni przybyła i swe uczucia gdzieś indziej ulokować musi. Nasz rycerz kontynuuje, ta Waćpanna taki urok na niego rzuciła, że się z miejsca nie ruszy. Waćpan stwierdza, że walczy tylko z rycerzami godnymi jego stanu, ale ma giermka, który moresu niegodziwca nauczy. I tutaj Waćpan wzywa swego giermka i oznajmia mu, że zbroję którą od niego dostał teraz w walce wypróbować może. Chłopaki zaczynają walczyć i nachalny rycerz pada. Giermek zwraca się do Waćpana, czy dobrze wykorzystał nauki pobrane wcześniej? Waćpan potwierdza, że teraz może zostać pasowany na rycerza i iść szukać swojej wybranki serca, bo on już ją znalazł. I zaczynają się zaręczyny: klęka i prosi o rękę. Jak usłyszymy odpowiedź "tak" giermek i rycerz krzyczą "Wiwat młodzi"."

Zaręczyny w restauracji

Oświadczyny na zamku

Serdecznie zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy gdzie zorganizujemy dla Ciebie i Twojej przyszłej narzeczonej wspaniałe oświadczyny. Zaręczyny w restauracji to także niezapomniane wrażenia kulinarne.

Zapamiętacie ten dzień na cały życie.


Formularz kontaktowy

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również