GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Oświadczyny w restauracji na zamku

Oświadczyny na zamku

Planujesz oświadczyny i chciałbyś, aby był to wyjątkowy dzień? Zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy gdzie będziesz mógł wybrankę swojego serca poprosić o rękę. Gwarantujemy, że oświadczyny w restauracji na zamku będą wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem – wyborna kuchnia, średniowieczny klimat Warowni i specjalny scenariusz zaręczyn gwarantują, że Twoja wybranka powie „tak”!

Wcześniej wszystko dokładnie zaplanujemy – w odrębnej sali stół nakryty białym obrusem, świece, płatki kwiatów. Do tego specjalna kolacja i lampka szampana.

Zwieńczeniem tej kolacji powinny być same zaręczyny w restauracji i na taką okazję przygotowaliśmy specjalnie zaaranżowaną scenkę.

Zaręczyny na zamku w połączeniu z rycerską scenką z pewnością zrobią wrażenie na Twojej ukochanej. Jeśli chcesz, by Twoje oświadczyny były niebanalne, a Twoja narzeczona wspominała je z uśmiechem nawet po latach, skorzystaj z zaręczynowej oferty Warowni Pszczyńskich Rycerzy!

ZARĘCZYNY W RESTAURACJI – WYKWINTNA KUCHNIA I RYCERSKI KLIMAT

Oświadczyny na zamku

Serdecznie zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy gdzie zorganizujemy dla Ciebie i Twojej przyszłej narzeczonej wspaniałe oświadczyny. Zaręczyny w restauracji to także niezapomniane wrażenia kulinarne.

Warownia słynie z doskonałej kuchni – należymy do prestiżowego szlaku kulinarnego Śląskie Smaki. Jeśli chcesz, by poprzedzająca zaręczyny w restauracji kolacja zrobiła wrażenie na Twojej wybrance, zaproś ją do Warowni Pszczyńskich Rycerzy na prawdziwą ucztę z naszych wykwintnych dań! W naszym menu znajdziesz m.in.:

  • dania z dziczyzny – comber z daniela, polędwiczki z sarny, schab z dzika,
  • dania rybne – z pstrąga i sandacza,
  • tradycyjne polewki,
  • dania kuchni śląskiej, m.in. rolady wołowe,
  • szeroką gamę deserów – musów, bab, kołaczy.

Tradycyjne, inspirowane średniowieczem dania pomogą zbudować rycerski klimat – dzięki nim, zaręczyny na zamku w Warowni to więcej, niż zwykłe oświadczyny w restauracji!

ZARĘCZYNY NA ZAMKU – ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ!

Zainteresowany naszą ofertą zaręczynową? Masz własny pomysł na oświadczyny w restauracji i chcesz, byśmy pomogli Ci wprowadzić go w życie? Chcesz zarezerwować dogodny termin zaręczyn? Zapraszamy do kontaktu! Możesz wypełnić zamieszczony poniżej formularz, zadzwonić do nas lub odwiedzić Warownię osobiście.

Serdecznie zapraszamy! Gwarantujemy, że zapamiętacie ten dzień na cały życie.


Formularz kontaktowy

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również