GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Gdzie zorganizować Pierwszą Komunię Świętą w Pszczynie?

Pierwsza Komunia w WarowniPrzystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej jest wielkim wydarzeniem dla dziecka i jego rodziców, którzy chcą uczcić ten dzień w sposób szczególny. Po oficjalnej części uroczystości w kościele, zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy w Pszczynie, gdzie możecie bawić się i świętować w gronie rodziny i przyjaciół.

Przyjęcie komunijne w murach średniowiecznego zamku zachwyci wszystkich uczestników uroczystości - bez względu na ich wiek. Perfekcyjna organizacja, wyborne jadło, klimatyczne wnętrza i moc unikalnych atrakcji sprawią, że Komunia Święta w Warowni stanie się niezapomnianym wydarzeniem dla dziecka, rodziców i wszystkich, przybyłych gości.

warownia-komunie1.pngZajmiemy się kompleksową organizacją komunii w Pszczynie. Skomponujemy menu komunijne zgodne z Waszymi życzeniami i zaplanujemy najwygodniejsze ułożenie stołów. Przygotujemy indywidualny scenariusz zabaw i animacji oraz udekorujemy salę. Nasi animatorzy zaopiekują się małymi gośćmi, podczas gdy dorośli będą mogli spokojnie cieszyć się tym wyjątkowym Świętem.

Zachęcamy do rezerwacji terminów na 2021 rok oraz lata kolejne. Impreza komunijna może polegać na rezerwacji stolika, sali lub całego obiektu na wyłączność.


 Zobacz więcej zdjęć z Warowni!


Pierwsza Komunia Święta w Pszczynie - smak średniowiecznej przygodywarownia-komunie4.png

  • specjalne menu na komunię (rarytasy kuchni polskiej, włoskiej, litewskiej)
  • moc atrakcji dla dzieci (m.in. unikalny plac zabaw, zajęcia plastyczne, animacje, gry i zabawy)
  • opieka animatorów
  • profesjonalna obsługa
  • kameralna atmosfera
  • trzy sale pełne średniowiecznych rekwizytów i dekoracji komunijnych
  • możliwość zarezerwowania stolika, sali lub całego obiektu na wyłączność

Zapytaj o ofertę komunijną poprzez poniższy formularz

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również