zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Imprezy pod wiatą

Na Polu Bitewnym przy Warowni stoi przestronna, elegancka wiata, przystosowana do organizacji imprez plenerowych dla nawet 300 osób.

Imprezy pod wiatą

Wiata zapewni wszystkim Gościom komfortową zabawę podczas pikniku rodzinnego, imprezy integracyjnej, wesela w plenerze, biesiady plenerowej, targów branżowych, koncertu lub innego wydarzenia na świeżym powietrzu.

Eleganckie wykończenie wiaty, spójne z estetyką i klimatem Warowni Pszczyńskich Rycerzy, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Gości i pozwala uczestnikom imprezy przenieść się w czasie.

Pod wiatą znajduje się 300 miejsc siedzących. W zależności od liczby Gości, zaplecze gastronomiczne imprezy może znaleźć się pod zadaszeniem lub obok.

Zorganizuj udaną imprezę plenerową w Pszczynie, nie martwiąc się o pogodę. Zapraszamy do rezerwacji wiaty – przez cały rok.


Formularz kontaktowy

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również