GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Wigilia firmowa

Wigilia firmowa - nakryty stół.jpgAtmosfera Warowni Pszczyńskich Rycerzy stwarza idealne warunki dla zorganizowania wigilii firmowej, by przy suto zastawionym stole podziękować pracownikom za ich całoroczny trud i zaangażowanie. Przedświąteczny czas to doskonała okazja aby spotkać się wspólnie z pracownikami, złożyć sobie życzenia, zasiąść przy wspólnym stole, obdarować się prezentami.

Aby uatrakcyjnić Państwu czas w ten wyjątkowy wieczór warto skorzystać z oferty wigilii firmowej Warowni Pszczyńskich Rycerzy.

Przygotujemy dla Państwa wyjątkowe, bogate menu dostosowane do Waszego budżetu, potrzeb i oczekiwań, ponadto możliwych jest szereg atrakcji.

Wspólne śpiewanie kolęd, pokazy w wykonaniu mieszkańców Warowni, świąteczny nastrój i zimowa sceneria za oknami wprawi wszystkich w magiczny nastrój...

Oferta wigilii firmowej jest kierowana do firm i instytucji każdej wielkości, nie ma znaczenia czy jesteś małą firmą czy działem większej korporacji. Jeśli chcesz w wyjątkowy i świąteczny sposób zorganizować wspólną Wigilię nasza oferta będzie świetnym rozwiązaniem.


Zarezerwuj termin Wigilii firmowej