zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Imprezy firmowe w Warowni - rycerskie spojrzenie na biznes

Z pewnością wiesz, jak istotną rolę w rozwoju firmy odgrywa zintegrowany, współpracujący ze sobą zespół. Aby nadać spotkaniom integracyjnym unikalnej oprawy i wzmocnić ich efektywność, pragniemy zaprosić Cię do organizacji spotkań i eventów firmowych w średniowiecznym zamku w Pszczynie.

Zobacz zdjęć z imprez w Warowni Pszczyńskich Rycerzy!


Impreza dla Waszej Firmy może odbyć się w klimatycznych wnętrzach Warowni lub w plenerze - na Polu Bitewnym, które swobodnie zmieści 2000 osób. Przygotowujemy indywidualne scenariusze imprez firmowych dla gości w każdym wieku.

W Warowni możesz zorganizować:

 • wigilię firmową,
 • jubileusz firmy,
 • spotkanie biznesowe lub podpisanie kontraktu,
 • podsumowanie roku,
 • imprezę integracyjną,
 • szkolenie lub konferencję,
 • i inne imprezy firmowe.

Imprezy na zamku

Do Waszej dyspozycji pozostają trzy sale, znajdujące się na trzech kondygnacjach zamku, których wystrój inspirowany jest średniowieczem. Za warownymi murami czekają:

 • wykwintne potrawy, którymi raczono się na dawnych dworach;
 • własnej receptury napitki – piwo i miody;
 • autorskie zabawy tematyczne, prowadzone przez animatorów;
 • postacie rodem z minionych epok i baśni;
 • pokazy i animacje, przygotowane spacjalnie z myślą o Waszej Firmie.

Imprezy w plenerze

dzien_dziecka.jpgZapraszamy do organizacji największych eventów na Polu Bitewnym – ogromnym, zajmującym niemal 1ha terenie, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Warowni. Powierzchnia Pola Bitewnego została profesjonalnie przystosowana do organizacji największych imprez plenerowych (nawet na 2000 osób) – pikników rodzinnych, imprez integracyjnych, targów i pokazów. Zapewniamy kompleksową obsługę eventu lub wynajem Pola Bitewnego do pełnej dyspozycji organizatorów.

Zobacz zdjęcia Pola Bitewnego»


Rycerski pomysł na sprzedaż

Napiszemy dla Waszej firmy historię, przygotujemy scenariusz i wyreżyserujemy całą imprezę w taki sposób, aby goście:

 • świetnie się bawili i opowiedzieli innym o swoich przeżyciach,
 • wzmocnili bądź rozpoczęli tworzenie pozytywnych relacji z Waszą firmą,
 • trwale ulokowali Waszą markę/produkt w swojej świadomości.

Przebieg imprezy zostanie ukierunkowany na realizację celów Waszej firmy. Zapewniamy, że wszyscy uczestnicy wydarzenia docenią perfekcyjną organizację i świetną zabawę.


Zaproszenie podarunkoweŚredniowiecze w prezencie

Na Wasze życzenie, przygotujemy królewskie Zaproszenia Podarunkowe do Warowni, opatrzone lakową pieczęcią, które wręczycie najbardziej cenionym klientom, pracownikom i partnerom biznesowym Waszej firmy. Sami zdecydujecie o kwocie, widniejącej na zaproszeniu.

Zaproszenia można zamawiać online niezależnie od organizowanej imprezy, przez cały rok. Wyślemy je pocztą pod wskazany adres. Wystawiamy faktury vat.


Strategiczna lokalizacja

Warownia położona jest w kameralnym miejscu w Pszczynie, w otoczeniu lasu. Posiada dogodny dojazd od strony DK1.

Mapa dojazdu»


Relacje z imprez firmowych


Gościli u nas


Zapraszamy do kontaktu

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również