CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń stronę
Brak oceny

Hala namiotowa

Oświadczyny na zamku

Chciałbyś zorganizować imprezę w plenerze, ale boisz się, że spotka Cię deszcz i nie będziesz miał gdzie się schować. Warownia Pszczyńskich Rycerzy dysponuje halą namiotową do organizacji wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Hale imprezowe, w przeciwieństwie do hal magazynowych, charakteryzuje ekskluzywne wykończenie.

Wielkość namiotu bankietowego wynosi 240m2, w którym bez problemu pomieści się około 300 osób.

Namioty imprezowe pomogą przy organizacji takich wydarzeń jak:

Oświadczyny na zamku

  • piknik rodzinny,
  • piknik firmowy,
  • bankiety plenerowe,
  • wesele w plenerze,
  • targi branżowe,
  • biesiady plenerowe.

Nasz namiot imprezowy został dostosowany pod względem wyglądu do Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Wydarzenie zorganizowane w namiocie nabierze klimatu średniowiecznego, do czego przyłożą rękę także nasi animatorzy.


Formularz kontaktowy

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również