Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń stronę
Brak oceny

Warownia dla szkół i przedszkoli

Oto wkraczacie w średniowieczny świat rycerzy, księżniczek i baśniowych postaci, ukryty w samym sercu pszczyńskich lasów. Na dzieci w każdym wieku, a i na Grono Pedagogiczne, czeka w Warowni moc magicznych atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację pełnej przygód wycieczki szkolnej, inspirowanej epoką Średniowiecza. Do zobaczenia w naszym zamku!

Włodarz Warowni


Żywe lekcje historii – u nas nauka jest przyjemnością!

Żywe lekcje historii – u nas nauka jest przyjemnością!Zatrudniamy doświadczonych animatorów, którzy organizują dzieciom czas, prowadzą gry, zabawy i prelekcje oraz czuwają nad ich bezpieczeństwem. W restauracji Kuchmistrz serwuje ulubione dania maluchów. Na zewnątrz obiektu znajduje się unikalny, średniowieczny plac zabaw. Dysponujemy dużym parkingiem dla busów i autokarów.

zobacz więcej


Imprezy dla nauczycieli

Imprezy dla nauczycieliPragniemy zaprosić Dyrekcję, Pedagogów oraz pozostałych Pracowników Oświaty do organizacji imprez wśród średniowiecznych murów Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Specjalnie z myślą o Gronie Pedagogicznym, przygotujemy indywidualny scenariusz spotkania.

zobacz więcej


Konkursy dla szkół

Konkursy dla szkółWarownia Pszczyńskich Rycerzy organizuje konkursy skierowane do szkół. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Cenne nagrody czekają na zwycięzców. Zobaczcie z jakimi wyzwaniami zmagają się tym razem najmłodsi śmiałkowie!

zobacz więcej


Zobacz również