zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Oferta Warowni Pszczyńskich Rycerzy

Świetna kuchnia - menu WarowniRestauracja otwarta codziennie
i dla każdego

Warownia Pszczyńskich Rycerzy to zamek oraz doskonała restauracja w jednym. Wraz z całą rodziną możesz odwiedzać nas codziennie, brać udział w animacjach i próbować rarytasów kuchni polskiej, litewskiej czy włoskiej.

Królewskie przysmaki Warowni mogą także zagościć na Twojej imprezie, dzięki usłudze cateringu. Do wyboru pozostają wszystkie strawy z menu Warowni i dania na specjalne zamówienie.

Szczególnie polecamy imprezy weekendowe, podczas których mają miejsce wydarzenia tematyczne

Chcesz, abyśmy zorganizowali dla Ciebie imprezę w plenerze lub w klimatycznych wnętrzach? W Warowni urządzamy bajkowe wesela, kameralne spotkania rodzinneimprezy firmowe, rycerskie biesiady, koncerty i spektakularne turnieje rycerskie. Spełniamy marzenia - małych i dużych Przybyszów.

zobacz więcej


Wesele na ŚląskuWesela

Doskonała lokalizacja, kameralne miejsce, a wokół imponujący las - Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza przyszłych małżonków do uczczenia ceremonii zaślubin w średniowiecznym zamku. Organizujemy wesela tradycyjne oraz utrzymane w bajkowym stylu, w klimatycznych murach zamku lub w malowniczym plenerze.

zobacz więcej


Imprezy firmowe w WarowniImprezy firmowe

Z pewnością wiesz, jak istotną rolę w rozwoju firmy odgrywa zintegrowany, współpracujący ze sobą zespół. Aby nadać spotkaniom integracyjnym unikalnej oprawy i wzmocnić ich efektywność, pragniemy zaprosić Cię do organizacji eventów firmowych w średniowiecznej restauracji w Pszczynie na Śląsku.

zobacz więcej


Dla szkół i przedszkoliImprezy dla szkół i przedszkoli

Na dzieci w każdym wieku, a i na Grono Pedagogiczne, czeka w Warowni moc magicznych atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację pełnej przygód wycieczki szkolnej, inspirowanej epoką Średniowiecza. Do zobaczenia w naszym zamku!

zobacz więcej


StudniówkiStudniówki

Studniówka to tradycyjna już wspólna impreza uczniów i nauczycieli na sto dni przed maturą. Warto zadbać, aby była to pamiętna noc! Gdzie można zorganizować tą niepowtarzalną zabawę? Tylko w tak niezwykłym miejscu, jak Warownia Pszczyńskich Rycerzy.

zobacz więcej


KomunieKomunie

Przyjęcie komunijne w murach średniowiecznego zamku zachwyci wszystkich uczestników uroczystości. Perfekcyjna organizacja, wyborne jadło, klimatyczne wnętrza i moc unikalnych atrakcji sprawią, że Komunia w Warowni stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

zobacz więcej


Urodziny i imieniny w WarowniUrodziny i imieniny w Warowni

Niechaj Twoje urodziny lub imieniny staną się niezapomnianym wydarzeniem dla Ciebie i Twoich Gości. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny scenariusz imprezy. Nasi animatorzy zadbają o gry i zabawy dla gości w każdym wieku. Odbędą się tańce, pokazy i animacje.

zobacz więcej


Catering biznesowy, okolicznościowy i świątecznyCatering

Zaproś średniowieczny świat Warowni na swoją imprezę, korzystając z usługi cateringu.

Zapewniamy catering dopasowany do potrzeb Klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierać możesz spośród wszystkich pozycji z menu Warowni.

zobacz więcej


Animatorzy Warowni na Twojej imprezieAnimatorzy Warowni
na Twojej imprezie

Szukasz oryginalnego pomysłu na urozmaicenie urodzin, kinderbalu, wesela lub innego wydarzenia?

Zaproś na swoją imprezę grupę animacyjną Warowni i zapewnij swoim gościom przygodę, której nigdy nie zapomną.

zobacz więcej


Sesje zdjęcioweSesje zdjęciowe

On na nią zalotnie spogląda ona nieśmiało spojrzenie odwzajemnia, lecz chwila ta bardzo ulotna w murach Warowni zamknięta. A gdyby tak ukraść chodź chwile dwie i zatrzymać na papierowym obrazku?

zobacz więcej


OświadczynyOświadczyny

Planujesz oświadczyny i chciałbyś, aby był to wyjątkowy dzień. Zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy gdzie będziesz mógł wybrankę swojego serca poprosić o rękę.

zobacz więcej


Zarezerwuj termin imprezy już dziś! Zapraszamy do kontaktu

Zarezerwuj miejsca lub zapytaj o szczegóły organizacji.
Możesz skontaktować się z nami również telefonicznie pod nr 322150118.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Zobacz również