GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Życie podzamcza - dzień I

22.08.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Gwar, krzyki i szczęk narzędzi – oto podzamcze tętniące życiem. Kupcy na straganach swe towary sprzedają, przekupki się kłócą, szwaczka szyje i ozdabia tkaniny, praczka pierze - życie i dzień jak co dzień.

Wśród atrakcji:

  • Dzień z życia podzamcza
  • Kupcy i inne, średniowieczne postaci
  • Atrakcje dla małych i dużych
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Jak na średniowieczne podzamcze przystało, w Warowni wiele się w ten weekend działo. Było walecznie, pracowicie, wesoło i tanecznie. Goście na straganach skarby różne oglądali i praczkom w ich obowiązkach dzielnie pomagali. Każdy mógł się nauczyć, jak bransoletkę piękną zrobić albo wielką rybę z wody wyłowić. Rycerze walkę na miecze stoczyli, czym uznanie dam i mężów zdobyli. Czekały rozmaite, dworskie wyzwania i animacje. Sami zobaczcie, jakie tym razem przygotowaliśmy atrakcje.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.