zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Zapach ziół się unosi - dzień II

07.06.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Pachnie rozmarynem, kolendrą, majerankiem… Zewsząd się zapachy niosą - i z kuchni, i ze spiżarni Warownej, bo to zioła czas zacząć zbierać. Kuchmistrz, co się w świeżym zielu lubuje, uradowany chodzi, bo gotować i doprawiać bardzo lubi. Dziś wyjątkowo z Gośćmi się wita i coś tam na ogniu pitrasi, a że już wieku jest słusznego, to co chwilę czegoś zapomina - albo tu doda, albo tam odejmie, a co z tego gotowania mu wychodzi, to sami zobaczcie. Rzec można, że jedno co pewne będzie, to na chochle wojna!

Wśród atrakcji:

  • Rozpoznawanie kształtów i zapachów ziół
  • Quizy dla dzieci i dorosłych
  • Zabawy ziołami znaczone
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, może odwiedzić nas dzień wcześniej!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W miniony weekend w Warowni wiele się działo. Świeżymi ziołami w zamku całym pachniało. Zielarze wiedzę Gości w ziołowych quizach sprawdzili i razem z dziećmi roślinki sadzili. Konkurencje pod gołym niebem też się odbyły. Dzieci na "konikach" jeździły i bitwę na poduchy stoczyły. Zobaczcie sami, co się działo i dołączajcie do nas śmiało!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.