Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Zacne białogłowy - dzień II

26.07.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Czy jeno mężczyźni waleczni, odważni i oczytani byli? Czy tylko im przytrafiały się przygody godne legend? Ha, nieprawda! Białogłowy też na kartach dziejów się zapisały. Joanna d’Arc - waleczna jak cały zastęp rycerzy, Hildegarda von Bingen - mądra uczona, Eleonora Akwitańska - świetny dyplomata oraz nasza królowa Jadwiga - dobra i inteligentna kobieta, patronka Polski. O zacnych białogłowych trochę opowiemy i wzorować na nich się będziemy.

Wśród atrakcji:

  • Legendy o zacnych białogłowych
  • Dwórki i rycerze fachu swego nauczają
  • Tańce i hulańce
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Białogłowy w weekend u nas królowały - o swoim życiu opowiadały, tańca średniowiecznego nauczały, chusty wyszywały i piękną biżuterię z dziećmi wykonywały. Panowie na miecze zawalczyli i strzelać z łuku się uczyli. Mali śmiałkowie o uzbrojeniu rycerskim co nieco się dowiedzieli i w quizach średniowiecznych udział wzięli. Jadwiga Andegaweńska i Joanna d'Arc Warownię odwiedziły. Swą mądrością i odwagą wszystkich Gości zaskoczyły. Zobaczcie sami, jakie przygody się u nas wydarzyły.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.