GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Z pieca chlebowego - dzień II

26.01.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Święto takie Włodarz w Warowni ogłosił, co Dniem Pieca Chlebowego się zwie. Zatem ze swoimi pociechami przybywajcie i podpłomyki w naszym piecu chlebowym wypiekajcie! A jeżeli dzieci grzeczne będą, to dwór im historię chleba przedstawi, która każdego na pewno rozbawi.

Wśród atrakcji:

  • Wypiekanie malutkich podpłomyków
  • Historia chleba
  • Quizy i różne zabawy
  • Wyborna kuchnia

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wczesniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ostatni weekend, zapachy wypieków rozmaitych się w zamku unosiły i Gościom apetyty podsyciły. Dziatwa sztukę pieczenia chleba poznawała, malutkie podpłomyki wypiekała, a potem tych pyszności chętnie kosztowała. Chlebowych quizów i zajęć plastycznych bez liku czekało. Dzięki historyjkom o chlebie śmiechu nie brakowało. Sami zobaczcie, jak Święto Pieca Chlebowego u nas wyglądało.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.