GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Wiosno kolorowa - dzień II

24.03.2019

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Wiosny każdy wygląda, szuka czy trawa się zazieleniła i pąki na drzewach się pojawiły. Panny na wielkie poszukiwania się wybrały, a rycerze podglądają, czy aby czego innego nie znalazły.

Wśród atrakcji:

  • Witanie wiosny, żegnanie zimy przez wspólne robienie MARZANNY
  • Poszukiwanie Pani Wiosny
  • Wiosenne kompozycje
  • Wyborna kuchnia i trunki

Kto nie da rady w ten dzień, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend, zacni Dworzanie, wiele się działo, bo z daleka wiosnę do nas przywiało. Cała Warownia kolorów nabrała i z zimą szybko się pożegnała. Pociechy nasze, duże i małe, cały dzień bawiły się doskonale. Tarcze, korony - wiadoma sprawa, ale nie na tym kończy się nasza zabawa. Tęcza to wiosny podstawa, więc przez nas taka została wykonana. Dalej opowiem, co jeszcze się działo, bo chyba dla Was to wciąż za mało. Wiosna przecież z kwiatami się wiąże, dlatego dzieci robiły bukiety kwitnące. A i zasiały liczne nasiona, by bliższa była dla nich wiosna. Na pewną godzinę wszyscy czekali aż palenia Marzanny się doczekali. Pięknie ją wszyscy poozdabiali, a na koniec, paląc ją, zimę pożegnali. Każde dziecko szukało pszczół, a ten, kto zebrał ich ilość rekordową, dostał pyszną nagrodę deserową. I jak co weekend, tańce i quizy przy wybornym jedzeniu wszystkich zabawiały.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.