zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Winem i miodem zakrapiane - dzień II

22.11.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Jesień mija powoli, czas winobrania zakończony, teraz ino miody i wina w beczkach się warzą. Chłopi ciekawi, co to za trunki, więc w tajemnicy z beczek je popijają. Za to kara ich spotka i to sroga! Włodarz ich zagna do ubijania - a czego? To już samemu się przekonać trzeba albo co lepsza - do nas w wielkiej balii dołączyć. Zabawa będzie przednia!

Wśród atrakcji:

  • Kuchmistrz zaś w miodach się lubuje i je poleca
  • Trunki wszelkiego rodzaju
  • Zabawy dla dzieci
  • Wyborna kuchnia

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W miniony weekend Warownia zamieniła się w krainę winem i miodem płynącą. Mimo listopadowej aury, atmosferę mieliśmy iście gorącą. Szlachta z różnych stron świata na zamek się zjechała i w miodach książęcych się rozsmakowała. Goście trójniaka, dwójniaka, a nawet półtoraka kosztowali i w "zakrapianych" konkurencjach udział brali. Jednak nie tylko na wielbicieli trunków atrakcje czekały. Także dzieci w zacnych zabawach udział brały. Były tory przeszkód, w średniowieczne gry granie i wesołych pszczółek malowanie. Zobaczcie sami, Panowie i Damy, jak wyglądał ten weekend zakrapiany.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.