GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Wielkie świętowanie - dzień II

09.09.2018

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Tańcują dworzanie, białogłowy pląsają, nawet sama królowa nóżką potupuje. Taki oto dziś dzień wesoły w Warowni nastał. Zabawa, tańce, śmiech i uczta wielka – oto co Was w tym dniu w Warowni czeka.

Wśród atrakcji:

  • Psoty i figle Stańczyka
  • Tańce i zabawy
  • Konkurencje dla dużych i małych
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia)
- impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Już po naszym świętowaniu! Już po wielkim tańcowaniu! Było też serwetek składanie, warzyw, owoców rozpoznawania. Niektórzy kanapki se sporządzali, nieważne jacy, duzi czy mali. I jak to przy święcie-zabawy, zajęcie. A to balony wciąż przerzucano, line łapano i zaś puszczano. Z liną było też przeciąganie, stańczyka figle i zabawianie. I takie Wać Panie kochane, pomogły z jabłkami i były obrane! Za pomoc ich księżna poczęstowała, lody w pucharach do stołu podała. I tak nam minął weekend w dniach świątecznych, za tydzień miszmasz czyli najlepsze z najlepszych! Do zobaczenia!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.