GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Wielcy uczeni - Kopernik - dzień II

06.10.2019

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

W Warowni taki jegomość się zjawił, co wszystkich swymi poglądami zadziwił. Magowie się w czoło pukają, słysząc cóż to głosi, a dworzanie zaciekawieni słów jego słuchają. Nawet sam Włodarz przysłuchiwać się zaczął i z uznaniem kiwa głową. Wszak to on „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię, polskie go wydało plemię”.

Wśród atrakcji:

  • Sporządzanie mapy gwiazd
  • Poszukiwanie zaginionych planet
  • Zabawy dla każdego
  • Wyborna kuchnia i trunki  

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Cóż to była za wizyta! Sam Mikołaj Kopernik przekroczył w ten weekend nasze progi i o gwiazdach, co na niebie błyszczą, opowiadał. Goście mogli sprawdzić swoją zręczność, jedząc i pijąc jak prawdziwi astronauci. Dzieci zaś udały się w "podróż kosmiczną". A jak to wszystko wyglądało, zobaczcie sami!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.