Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Wielcy podróżnicy - Krzysztof Kolumb - dzień II

18.10.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Jegomość to zacny, bo jakże wiele mu zawdzięczamy. On lądy dalekie odkrywał oraz masę nowych przypraw i innych dobrodziejstw do naszych kuchni wprowadził. W ten weekend gry dla Was szykujemy wprost od żeglarzy. Czy zmierzycie się z nami?

Wśród atrakcji:

  • Gry i zabawy na orientację
  • Wielka mapa - a czego, to sami zobaczcie
  • Morskie malowanie
  • Wiele zabaw
  • Wyborna kuchnia i trunki  

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend Warownia zamieniła się w port, do którego zawitali strudzeni poszukiwacze nowych lądów z Krzysztofem Kolumbem na czele. Okręty ich wypełnione były niezwykłymi skarbami z nowego świata. Kolumb wraz z Cortezem obdarowali naszych dworzan groteskowymi, rytualnymi maskami tajemniczego ludu zwanego Indianami. W międzyczasie spotkali też syreny, które uraczyły ich śpiewem i obdarowały naszyjnikami z podmorskich krain. Podróżnicy opowiadali mrożące krew w żyłach historie o kanibalach, którzy żywili się ludzkim mięsem, oraz o piratach grasujących na morzu pod wodzą straszliwego kapitana "Czerwona koszula". Jeśli odwaga pozwoli Wam spojrzeć w przeszłość, aby poznać smak morskich podróży i zew przygody... to nie zapomnijcie założyć brązowych spodni... A jak to wyglądało zobaczcie sami...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.