Uwaga

W związku z pandemią COVID-19, imprezy z kalendarium nie odbywają się do odwołania

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Walentynki

14.02.2020

Rezerwacja stolików

Wstęp za dukata

Toż to wyjątkowe Święto Zakochanych nastało, więc by je uczcić, do nas zapraszamy! Wszak amorek po salach lata i strzela w każdego napotkanego kamrata. Dwórki pomiędzy zakochanymi się przechadzają i słodkościami czas im umilają. A w tle muzyka nastrojowo przygrywa.

Wśród atrakcji:

  • Romantyczny nastrój
  • Walentynkowe animacje 
  • Niepowtarzalne wspomnienia
  • Wyjątkowe menu dla zakochanych ##MENU##

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji). Obowiązuje rezerwacja stolików. Tego dnia Warownia będzie czynna aż do 22:00.

 
następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

14 lutego, aura miłości sale zamku wypełniła. Nastrojowa muzyka uczucia podsyciła. Zakochani sobie w oczy głęboko patrzyli i walentynkowymi strawami żołądek i duszę raczyli. Amor magiczną strzałą w serducha celował. Nikomu romantyzmu i ciepłych słów nie żałował. Paulina Szczygielska, dama wielce utalentowana, pięknie śpiewała i na pianinie Gościom przygrywała. Mamy nadzieję, że po walentynkowym wieczorze pozostaną same miłe wspomnienia. Dziękujemy i do zobaczenia.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pauliny Szczygielskiej z Tychów za oprawę muzyczną wieczoru oraz do firmy Pianina.pl z Pszczyny za wypożyczenie pianina.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.