CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W dniu 28 września (sobota) Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu.
Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Walentynki

Toż to wyjątkowe Święto Zakochanych nastało, więc by je uczcić, do nas zapraszamy! Wszak amorek po salach lata i strzela w każdego napotkanego kamrata. Dwórki pomiędzy zakochanymi się przechadzają i słodkościami czas im umilają. A w tle muzyka nastrojowo przygrywa.

Wśród atrakcji:

  • Romantyczny nastrój
  • Walentynkowe animacje 
  • Niepowtarzalne wspomnienia
  • Wyjątkowe menu dla zakochanych

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

 
następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Aura uczucia i czułości wypełniła warowne mury po same brzegi. Jak dobrze było widzieć rzesze ludzi, którzy tak beztrosko patrzyli sobie w oczy, w których odbijało się oddanie. Miłość gościła we wszystkich sercach i nie ulega to żadnej wątpliwości, jednak gdy uczucie lekko zaczęło wygasać, w pogotowiu stawał Amor Eros, lecząc magiczną strzałą wszystkie serducha.

Bal Walentynkowy jeszcze mocniej utrwalił nas w przekonaniu, że miłość prawdziwą jest, nigdy nie ustaje i wszystko przetrzyma. Amor uchwycił to w muzycznej opowieści o niekończącym się uczuciu.

Tego wieczoru, przybył też do nas gość specjalny - reżyser kina sensacyjnego, w poszukiwaniu aktorskich talentów. Oj, znalazł godnych następców! Sztuka "Romeo i Julia" na pewno przejdzie do historii i na długo zostanie w głowach oglądających.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.