GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

W książkach mądrość cała - dzień II

31.03.2019

Bawimy się od 11:00 do 22:00

Wstęp za dukata

Mości Państwo, upłynęło wiele tysięcy lat zanim człowiek dopracował się książki, a minęło jeszcze kilka kolejnych wieków, zanim książka stała się tym, czym jest dzisiaj. Zatem zapraszamy, co by się więcej dowiedzieć na ten temat.

Wśród atrakcji:

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W Warowni, jak to w Średniowieczu bywało, życie zakonne się rozgrywało. Zakonnik manuskrypty przepisywał i dzieci do zdobienia liter wzywał. Stanowisko czerpania papieru też było i każde dziecko swój papier zdobiło. Dorośli wiersze w całość składali, a w nagrodę kwas chlebowy otrzymywali. Quizy o książkach rozwiązywali, za co lody w nagrodę dostawali. Dzieci dywan warowny oblegały i bajki w całość składały. Każda pociecha zakładkę lub książeczkę zrobiła i świetnie się przy tym bawiła. Atrakcji i przygód było bez liku, zatem przybywaj w następny weekend, nasz zacny Podróżniku!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.