zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

W książkach mądrość cała - dzień I

28.03.2020

Bawimy się od 11:00 do 22:00

Wstęp za dukata

Mości Państwo, upłynęło wiele tysięcy lat zanim człowiek dopracował się książki, a minęło jeszcze kilka kolejnych wieków, zanim książka stała się tym, czym jest dzisiaj. Zatem zapraszamy, co by się więcej dowiedzieć na ten temat.

Wśród atrakcji:

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

O tym, że w książkach mądrość cała, dziatwa w miniony weekend się przekonała. W Warowni życie zakonne Goście poznawali, manuskrypty z zakonnikiem przepisywali i w zdobieniu liter swych sił próbowali. Było papieru dekorowanie, wierszy w całość składanie i zagadek o książkach rozwiązywanie. Dwórki swym tańcem ucztę umilały, a w kąciku plastycznym zakładki i inne dzieła powstawały. Na koniec wielka bitwa się odbyła, jednak nie na miecze, a na poduszki dziatwa zawalczyła. Przygód i wiedzy czekało u nas bez liku. Zobacz sam, zacny Podróżniku...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.