GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Godziny otwarcia w dniach świątecznych:

 • 24 grudnia: nieczynne
 • 25 grudnia: nieczynne
 • 26 grudnia: 12:00 - 18:00
 • 31 grudnia: nieczynne (wieczorem Sylwester)
 • 1 stycznia: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Mrozami powiało Na Trzech Króli - Dzień II

06.01.2019

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Z czterech stron świata wiatrami powiało - z jednej mrozem, z drugiej wiatrem, z trzeciej zaś ciepłą bryzą. To Trzej Królowie, co do żłóbka podążają, zatrzymali się u nas, by o swojej historii i o tym, co się tam kiedyś zdarzyło nam opowiedzieć.

W dni te:

 • Historia Trzech Króli na wesoło i nie tylko
 • Tworzenie koron
 • Animacja dla dzieci
 • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady w ten dzień, dzień wcześniej może nas odwiedzić!
następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Trzech Króli do Warowni zawitało i w zabawę z dziećmi się wdało. Z klocków zamki najmłodsi budowali, a potem wspólnie zagubionej gwiazdy szukali. Dwórki ku uciesze gości tańczyły i pląsały, a na rycerza - pyszałka nawet nie spojrzały. Zacni przybysze wykazać się musieli i wspólnie w quizie udział wzięli. Próby siły na miecze i złoto przechodzili, a zwycięzcy w nagrodę przepyszne lody w dłoniach dzierżyli. Król astrolog z dwórką czytania mapy gwiazd nauczali, a potem wskazówek po zamku szukali. Gdy się okazało, że gwiazda, co drogę wskazywała, się zmęczyła, spadła i pod choinką odpoczywała. Nie obyło się też bez sprawiedliwości wymierzania aż zewsząd słychać było jęki i błagania. To żart mości Państwo, bo jak dobrze wiecie, większego fajtłapy od naszego kata w całym świecie nie znajdziecie!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

 • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
 • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.