GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Sylwester

31.12.2019

Bawimy się od 19:00

Cena biletu: Wkrótce

Co stare odchodzi, lecz w miejsce starego nadejdzie nowe. My ten Nowy Rok witać będziemy u nas w Warowni, to też Was na to święto zaprosić pragniemy! Kto był z nami na Roku Nowego witaniu, to wie, że u nas zabawa jest przednia. Tańce, hulańce, swawole - zabawy nikomu nie braknie. Stary Rok odchodzić będzie, a Nowy hucznie powitamy. Jeno wpierw znać nam dać trzeba, bo my dla was już miejsce szykujemy!

 Wśród atrakcji:

  • Uroczyste powitanie Gości
  • Szampańska zabawa do białego rana
  • Atrakcje i niespodzianki dla Gości

W cenie biletu wyjątkowa, sylwestrowa uczta (przystawka, 3 ciepłe kolacje, zimna płyta, deser, napoje).

Uwaga! 31 grudnia restauracja w ciągu dnia będzie nieczynna.


Każda rezygnacja z imprezy:

  • do 30 dni przed imprezą minus 20 % ceny,
  • do 14 dni przed imprezą minus 50 % ceny,
  • poniżej  14 dni Voucher do wykorzystania na pozostałą kwotę.

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Ale się działo w tę noc sylwestrową! W rok 2019 wkroczyliśmy z energią zupełnie nową. Do zabaw i tańców nikogo namawiać nie trzeba było. Na parkiecie ciągle tłum aż patrzeć miło. Dworzanie pokazali, jak to kiedyś na dworach się bawiono, a rycerze - jak dzielnie na śmierć i życie walczono. Piękne istoty świetlistym tańcem ucztę umiliły i w magiczny nastrój Gości wprawiły. Tuż przed północą zaczęło się wspólne odliczanie. Każdy był ciekaw, co dalej się stanie. Z nieba złote balony spadały, a trunki z bąbelkami strumieniami się lały. Życzyliśmy sobie roku bajkowego i bawiliśmy się dalej aż do rana białego.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.