GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Warownia Fest

13.09.2014

Bawimy się od 11:00 do 22:00

Wstęp za dukata

Włodarz festiwal piwny urządza

Okoliczni Dworzanie się zjechali, bo Włodarz - miłośnik piwa, zarządził festyn piwny. Warzą, mierzą i degustują. Spierają się uparcie, kto słody ma lepsze, kto chmielu użył dorodniejszego, a kto mniej piany naleje do kufla, a więcej złocistego trunku. A że my byśmy chcieli poznać tajniki owego rzemiosła, to browarników podglądamy i tajniki ich wiedzy zdobywamy.

Warownia Fest

Zobacz jak bawiliśmy się w zeszłym roku


W programie imprezy:

warownia_foto04.jpg

12.00 - pokazy tańca średniowiecznego
12.30 - inscenizacje rodem ze Średniowiecza
14.30 - test na daltonizm sensoryczny
15.30 - 19.30 - koncert TURN AROUND BAND
16.15 - scenka
17.15 - rekord Warowni w ilości osób tańczących taniec średniowieczny
17.30 - oficjalne rozpalenie ogniska
18.15 - bitwa na poduszki
19.30 - pokaz tańca z ogniem
20.00 - zabawa z DJ-em w Warowni


Wśród atrakcji m.in.:

 • Warownia festPiw Grupy Żywiec różnie przyrządzanych smakowanie
 • Pokazy tańca i walk rycerskich
 • Atrakcje sceniczne na Polu Bitewnym
 • Zabawy i konkurencje dla małych i dużych
 • Wyścigi w taczkach i na nartach bolkowskich
 • Turlanie kegów na odległość
 • Szukanie igły w stogu siana
 • Dmuchańce dla najmłodszych
 • Jadło wprost od naszego Kuchmistrza
 • W ten dzień fotograf Warownię odwiedzi! Aby otrzymać bezpłatny dostęp do zdjęć, należy zapisać się do naszego newslettera.

Wstęp: dorośli za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji), dzieci do 15r.ż. za dukata czekoladowego (10 zł bezzwrotne) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Wielki piknik Warownia Fest już za nami! Było jadło smaczne, piwo lało się strumieniami, a atrakcji co nie miara! Wyścigi drużynowe się odbywały, a zwycięzców nagrodą uraczyliśmy. Panowie swym niewiastom udowadniali, że kulają kluski równie sprawnie, a Panie, że potrafią piwo szybko wypić. Kawały sobie poopowiadaliśmy, a i humorystyczne scenki nas rozbawiły, jak to chłop na fest się wybierał i jak dzieweczka myśliwego napotkała. Uroczyste rozpalenie ogniska się odbyło, króla i królową spotkać można było, rycerze powalczyli. Pociechy buzie swe kolorami mogły ozdobić. Celność sprawdzano podkowami, łukiem i procą, a równowagę przy walce na równoważni. Śpiewów wieczornych nie zabrakło, a gdy ciemność nas spowiła, odbył się pokaz tańca z ogniem... a to wszystko w wyjątkowej scenerii i atmosferze!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

 • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
 • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.