GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Świąteczna uczta - dzień II

27.12.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Zapachniało w Warowni jadłem smakowitym. Zapachy się po całym podgrodziu niosą. Kuchmistrz kuchcików pogania, a giermki drwa do pieca noszą, co by nie wygasło. Dziś każdy, kto chętny, fachu piekarza spróbować może. Kuchcik zaprasza na wspólne podpłomyków wypiekanie w jego piecu!

Wśród atrakcji:

  • Warsztaty pieczenia podpłomyka
  • Zabawy świąteczne
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Święta nadchodzą wielkimi krokami. Pachnie barszczem, pomarańczą i piernikami. W Warowni także odbyło się przedświąteczne ucztowanie. Było malutkich podpłomyków wypiekanie i z dworzanami radosne tańcowanie. Dziatwa zachowań przy stole pilnie się uczyła i małe choinki z papieru tworzyła. Zabaw dla głodomorów nie brakowało. Sami zobaczcie, co się u nas działo. 

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.