GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Średniowieczny miszmasz, czyli najlepsze z najlepszych - dzień II

20.09.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Włodarz do swych dworzan zaszedł i rzekł: „dziś dzień wyjątkowy, zbierzcie swe najlepsze pomysły i pokażcie je, ku uciesze wszystkich”. Rozradowali się mieszkańcy Warowni, bo od najlepszej strony pokazać się mogą i swe najciekawsze pomysły zrealizować.

Wśród atrakcji:

  • Średniowieczny miszmasz
  • Scenki i zabawy, co podbiły serca Wasze
  • Zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych
  • Wyborna kuchnia i trunki 

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend w Warowni wielka wrzawa panowała, bowiem huczna impreza się na zamku odbywała. A że nie ma dla nas większej przyjemności, niż radość naszych Gości, to najlepsze scenki w historii animatorzy odegrali i do wspólnej zabawy wszystkich porwali. Rycerze walczyli, a giermkowie i księżniczki w przeróżnych konkurencjach się zmierzyli. Dzieci na smoki polowały, w gry średniowieczne grały, konika ujeżdżały, ze Stańczykiem figlowały i z chłopkami ciężko pracowały. Jeśli nie mogliście być z nami podczas tegorocznego miszmaszu, zobaczcie na zdjęciach, o co tyle hałasu...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.