GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Średniowieczne rzemiosło - dzień II

29.07.2018

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Włodarz gród swój rozbudowuje, a do tego wielu zręcznych rąk potrzebuje. Zjechali się wszyscy rzemieślnicy, aby pomóc w planach zrealizowaniu. Oprócz ceglarza, potrzebni byli także inni, co by wszyscy mieli buty i narzędzia.

Wśród atrakcji:

  • Budowa mini zamczyska
  • Pokaz sztuki robienia kolczugi
  • Wiele niespodzianek
  • Wyborne jadło i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia)
- impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Średniowieczne rzemiosło to nie łatwa sprawa - gród rozbudować to nie zabawa! Szwaczka nasza od rana szyła sakiewki do ubrania, by pociechy miały gdzie schować swoje skarby. Garncarka w pocie czoła uczyła, jak wyrabiać piękne garnki z gliny. Była jeszcze jedna maleńka sprawa - smoki atakowały od samego rana! Myśliwy ludzi werbował, dawał łuk i strzałę, by przegonić tę maszkarę. Wieść się też niosła, że w pobliskim lesie czekał Robin Hood z kompanią. Sprawdźcie zatem sami, co się niesie w Warowni przy lesie...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.