GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Średniowieczne rzemiosło - dzień II

02.08.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Włodarz gród swój rozbudowuje, więc wielu zręcznych rąk potrzebuje. Zjechali się wszyscy rzemieślnicy, aby pomóc mu w jego planach.

Wśród atrakcji:

  • Budowa mini zamczyska
  • Tworzenie garnków glinianych
  • Wiele niespodzianek
  • Wyborne jadło i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend Włodarz swój zamek postanowił rozbudować i w zadanie to wszystkich Gości zaangażować. Do Warowni przybyli zdolni rzemieślnicy. Był krawiec, garncarz, snycerz i inni, średniowieczni pracownicy. Każdy pracował w pocie czoła, chętnie pomagając wszystkim dookoła. Dzieci dowiedziały się, jak niegdyś narzędzia robiono, kolczugę tworzono, ubrania wyszywano, garnki wyrabiano i papier pozyskiwano. Każdy mógł średniowiecznej rozrywki posmakować i w plebejskich konkurencjach swych sił spróbować. Zobaczcie sami, jak wyglądała zabawa z dawnymi rzemieślnikami.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.