zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Świąteczna uczta - dzień III

26.12.2019

Bawimy się od 12:00 do 18:00

Wstęp za dukata

Zapachniało w Warowni jadłem smakowitym. Zapachy się po całym podgrodziu niosą. Kuchmistrz kuchcików pogania, a giermki drwa do pieca noszą, co by nie wygasło. Dziś każdy, kto chętny, fachu piekarza spróbować może. Kuchcik zaprasza na wspólne podpłomyków wypiekanie w jego piecu!

Wśród atrakcji:

  • Warsztaty pieczenia podpłomyka
  • Zabawy świąteczne
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, 21.12.2019 lub 22.12.2019 może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Choć Boże Narodzenie już za nami, wróćmy na moment do tego magicznego czasu i powspominajmy świąteczne ucztowanie w Warowni. Dwórki dziatwę uczyły, jak zachować się przy stole i serwetki składać. Tworzyliśmy ozdoby, tańcowaliśmy i się radowaliśmy. Pod okiem kuchcika w piecu chlebowym malutkie chlebki powstały. Zabaw dla głodomorów nie brakowało. Sami zobaczcie.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.