GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Rzygacze i inne średniowieczne wynalazki - dzień I

04.04.2020

Bawimy się od 11:00 do 22:00

Wstęp za dukata

Pewnieście ciekawi, co to takiego te rzygacze. Ha! Tego Wam na razie nie powiemy. Wynalazków średniowiecznych mamy wiele, ale niewielu wie o tym, że na co dzień ich używa i z nimi obcuje. O takowych też Wam opowiemy!

Wśród atrakcji:

  • Średniowieczne wynalazki w praktyce
  • Opowieści o tym, jak dawniej bywało
  • Quizy i konkursy
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady w ten dzień, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Weekend był to niezwykle ciekawy. Nie brakowało ani wiedzy, ani zacnej zabawy. Średniowieczne wynalazki oczom Gości się ukazały. Ku wielkiemu zdziwieniu były to m.in. okulary. Dzieci dawne konstrukcje i maszyny poznawały. Czym były tytułowe rzygacze? Tego także się dowiedziały. Rycerze przed Gośćmi zawalczyli i swego fachu dziatwę uczyli. Było z łuku strzelanie i do celu trafianie. Małe damy maski zdobiły i ludki z papieru tworzyły. Co się działo, zobaczcie sami, a w kolejny weekend bawcie się razem z nami.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.