GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Rzygacze i inne średniowieczne wynalazki - dzień I

06.04.2019

Bawimy się od 11:00 do 22:00

Wstęp za dukata

Pewnieście ciekawi, co to takiego te rzygacze. Ha! Tego Wam na razie nie powiemy. Wynalazków średniowiecznych mamy wiele, ale niewielu wie o tym, że na co dzień ich używa i z nimi obcuje. O takowych też Wam opowiemy!

Wśród atrakcji:

  • Średniowieczne wynalazki w praktyce
  • Opowieści o tym, jak dawniej bywało
  • Quizy i konkursy
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady w ten dzień, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Dzień to niezwykły i ciekawy, bo oto wynalazki średniowieczne ukazały się naszym oczom! Okulary co wzrok poprawiają i pozwalają więcej rzeczy dostrzegać, rzygacze, co przez swe potworne paszcze wodę wylewają czy trebuszet, co inaczej katapultą jest zwany.

Do zamku Albert przybył, co człowieka sztucznego stworzył zwanego Homunculusem. Byli też kat, więzień i kupiec – szumu narobili co nie miara. Najmłodsi poszukiwali przepisu na bogactwo i wieczne życie, po zamku poszukiwali legendarnego kamienia filozofów. A czy znaleźli? Zobaczcie sami...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.