Godziny otwarcia we wrześniu 2018

Od 10 września (włącznie) Warownia w poniedziałki będzie nieczynna.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: NIECZYNNE

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Rycerskie potyczki - dzień II

08.07.2018

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Po wielkich bojach tylko nieliczni rycerze zostali. Próbują swych sił jeszcze, by pokazać swe męstwo, ale nasze dwórki do tańca ich porywają. A żeby się nikomu nie nudziło, to konkurencje dla Dam i dla Rycerzy wymyślono. Bieg Damy z Rycerzem się odbędzie. W te pędy zatem do Warowni przybywajcie, bo my już dziś czekamy na naszych zacnych Gości.

Wśród atrakcji:

  • Pokaz walki rycerskiej
  • Próby siły i tory rycerskie
  • Konkursy i zabawy
  • Wyborne dania

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Podczas majówki, w powietrzu unosił się zapach rycerskiego rzemiosła. Zakuci od stóp po szyję pszczyńscy rycerze walczyli dzielnie, aby przy wszystkich zebranych udowodnić swą drapieżną moc, pokazać lwi pazur i płynącą w żyłach wilczą krew. Również moc magii zagościła w warownych murach. Mikstura i różdżka sprawiały, że życie lepszym było. Bestyje trzygłowe każdy odważny mógł pokonać, przynosząc sobie chwałę na wieki. Niechaj wróg nadjeżdża, bo nic co złego nam już nie grozi! Wybornych łuczników przyjęliśmy do naszej armii w ten weekend. Ilu? Oj, ciężko będzie nam zliczyć...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.