zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Rycerskie potyczki - dzień I

11.07.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Po wielkich bojach tylko nieliczni rycerze zostali. Próbują swych sił jeszcze, by pokazać swe męstwo, ale nasze dwórki do tańca ich porywają. A żeby się nikomu nie nudziło, to konkurencje dla Dam i dla Rycerzy wymyślono. Bieg Damy z Rycerzem się odbędzie. W te pędy zatem do Warowni przybywajcie, bo my już dziś czekamy na naszych zacnych Gości.

Wśród atrakcji:

  • Pokaz walki rycerskiej
  • Próby siły i tory rycerskie
  • Konkursy i zabawy
  • Wyborne dania

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później  może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Weekend nam upłynął w iście rycerskiej atmosferze. Warownię odwiedzili łucznicy, księżniczki, dwórki i oczywiście rycerze. Każdy mógł swych sił w walce na "miecze" spróbować oraz beczki na czas przetransportować. Czekało również "konika" ujeżdżanie, z dwórkami wspólne haftowanie i równowagi testowanie. Rycerze w lśniących zbrojach przed Gośćmi zawalczyli, za co gromkie brawa zdobyli. Bawiliśmy się wyśmienicie, a co dokładnie się działo, to na zdjęciach zobaczycie.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.