GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Godziny otwarcia w majówkę:

Rycerska Majówka I (01.05.): 11:00 - 20:00
Rycerska Majówka II (03.05.): 11:00 - 21:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Rycerskie polowanie - dzień II

09.06.2019

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Na podgrodziu rycerze spory między sobą toczą, który większego i lepszego jelenia pod nogi Włodarzowi rzuci. Topory, włócznie, łuki i dzidy swe starannie szykują i na znak Włodarza z niecierpliwością oczekują. Panny się między sobą wykłócają, który lepszy się okaże. Wtem wielkie wrota do lasu się otwierają i rycerze na łowy szybko ruszają, a panny już z niecierpliwością na ich powrót czekają.

Wśród atrakcji:

  • Polowanie na jelenia
  • Tajemnicze wrota do lasu stworków
  • Wyborna kuchnia i trunki 

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend, wszyscy Goście mogli poczuć się w Warowni jak na polowaniu. Mali rycerze i księżniczki wzięli udział w tworzeniu swoich własnych włóczni i uczyli się nimi posługiwać. Poznali sztukę strzelania z łuku i kuszy. Oczywiście nie mogło zabraknąć wielkiego polowania na jelenia, który mimo sprytu i szybkości, nie dał rady uciec przed małymi łowcami, szkolącymi się przez cały dzień, aby tego dokonać. Spójrzcie jeno sami, jak to wyglądało!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.