GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Rycerskie polowanie - dzień II

14.06.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Na podgrodziu rycerze spory między sobą toczą, który większego i lepszego jelenia pod nogi Włodarzowi rzuci. Topory, włócznie, łuki i dzidy swe starannie szykują i na znak Włodarza z niecierpliwością oczekują. Panny się między sobą wykłócają, który lepszy się okaże. Wtem wielkie wrota do lasu się otwierają i rycerze na łowy szybko ruszają, a panny już z niecierpliwością na ich powrót czekają.

Wśród atrakcji:

  • Polowanie na jelenia
  • Tajemnicze wrota do lasu stworków
  • Wyborna kuchnia i trunki 

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend wszyscy Goście mogli poczuć się, jak rycerze na polowaniu. Wpierw jednak trzeba było nabyć wprawy w narzędziach wykonywaniu. Dziatwa własne włócznie tworzyła i posługiwać się nimi uczyła. Poznała sztukę z łuku strzelania i mieczem wojowania. Nie mogło zabraknąć na "jelenia" polowania, który podjął wszelkie starania, by uciec przed małymi łowcami, jednak dzieci szkoliły się przez dzień cały, więc zwierzynę sprawnie złapały. Zobaczcie sami, jak tego dokonały i w jakich zabawach jeszcze udział brały.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.