zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Rycerska Majówka - dzień II

02.05.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Wiatrem ciepłym powiało majowym, to my do Warowni zapraszamy, bo rycerze się nam zjechali i walki zapragnęli. Atrakcje dla dziatwy i dorosłych wokół zamku będą. Kto dzielniejszy, kto sprytniejszy, a kto sił ma więcej sprawdzać będziemy.

Wśród atrakcji:

  • Turniej rycerski dla małych i dużych rycerzy
  • Gry i zabawy
  • Wyborne jadło i piwo warowne
  • Strzelanie z łuków dla dzieci i dorosłych
  • Nauka przędzenia na krośnie
  • Warsztaty czyszczenia zbroi
  • I wiele więcej!

Rezerwacje
Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie na stoliki znajdujące się w murach Warowni. Rycerska Majówka odbywa się na podgrodziu, gdzie nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

Kto nie da rady w ten dzień, może nas odwiedzić 1 maja!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Pierwsze dni maja przyniosły wyjątkowe emocje i doświadczenia. Smak średniowieczna nabrał nowego znaczenia. Goście się przekonali, jak ciężką drogę po upragniony tytuł rycerze pokonywali. Śmiałkowie, co sprytem, siłą, odwagą i charyzmą się wykazali, przez samą królową na rycerzy pasowani zostali. Małe księżniczki uczyły się ogłady, kultury, wyrafinowania oraz iście dworskiego zachowania. Rycerze o honor i sławę zawalczyli, jednak każdą walkę z szacunkiem kończyli. Rycerskie przygody czekały nie tylko w majówkę, ale również w sobotę i niedzielę. Zobaczcie sami, zacni Przyjaciele.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.